Originální kráska Betty - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

16.9. - Bettynka se zúčastnila dvou umisťovacích akcí, kde se jí domov najít bohužel nepodařilo. Chovala se úžasně, jak v klidnějším prostředí (kde ale zase bylo více pejsků), tak v rušném prostředí centra Prahy. Každého, kdo si ji hladil, jako by prosila: “Adoptujte mě”. Už moc doufá, že se dočká, že bude moci projevovat svou bezmeznou lásku a oddanost svým pánům, nikoli těm dočasným, zájemcům, kteří nejsou rozhodlí, apod.

AKTUALIZACE - Mí dočasní pánečci zjistili, že jsem milovnicí aportů a přetahovadel :) Jsem prý celkově skvělá. Proto nechápu, proč stále nemám domov :( Prý se lidé asi bojí mého věku, ale ne každý pejsek musí být ve 13 letech vetchou babičkou (což já tedy rozhodně nejsem ;) ).

Před několika týdny mi náhle zemřel páneček, čehož jsem byla svědkem. Poté jsem zůstala doma sama. Stále jsem nedokázala pochopit, co se stalo, mého milovaného jsem hledala. Když přijeli příbuzní, našli mě spinkat na jeho pyžamu. Tak moc jsem ho chtěla alespoň cítit … Nyní čekám v dočasné péči na nový domov. Dejte mi zapomenout na to ošklivé, já Vás na oplátku budu milovat celým srdcem.

Jsem Betty, krásná fenka jagdteriéra. Mám 14 kg (velikost cca kokršpaněla), je mi 13 let, ale jsem důkazem toho, že věk je jen číslo. Jsem moc mazlivá, přátelská i k cizím lidem, hodná, svému člověku stále za patami. Nejsem typickou představitelkou tohoto plemene, byla jsem vychovávaná uvnitř, jako společnice a parťačka. Hygienické návyky mám 100%, neničím. Na vodítku umím, ale stačí mi i venčení na zahrádce. Jsem zvyklá i na městský ruch, nevšímám si lidí, aut, cyklistů. V autě jsem hodná. Manipulaci snesu.

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, psům a fenám. Nyní mám několik dočasných kamarádů, se kterými jsem bez problému. Pokud jsou moc divocí nebo mě obtěžují, jako správná dáma je usměrním. Ke kočkám mohu pouze pod dozorem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, jako mazlík – ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod.

Jsem kastrovaná, čipovaná, odblešená, odčervená, očkovaná.

Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části veterinárních nákladů. Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).