AZAR - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Karviná - Darkov
Region: Moravskoslezský
Akt. umístění: Psí útulek Rožnov pod Radhoštěm - venčitelé

Podrobný popis

!!!UPOZORNĚNÍ - TENTO PEJSEK SE NENACHÁZÍ V ÚTULKU V ROŽNOVĚ! ALE V ÚTULKU PRO PSY KARVINÁ - DARKOV!!! Pouze pomáháme s hledáním domova.

Azárek je nejdéle čekajícím pejskem na domov v útulku pro pejsky Karviná - Darkov. I přes veškerou snahu, inzerci a nabízení se dosud nepodařilo najít domov pro tohoto skvělého chlupáče, který čeká přibližně 3 roky na nový domov. Všichni pejsci, kteří tam čekali déle než rok - velcí, staří, povahově složití apod. svůj domov našli, ale Azárek (jako jediný!) takové štěstí bohužel neměl. Asi se ptáte proč...ale to nechápe nikdo z nás kdo jej měl venku na procházce. Po zkušenosti z venčení nemá žádnou vadu, která by mu bránila odjet do nové rodiny. Je to moc hodný pes, starý cca 7 let. Jak můžete vidět z fotek - naprostý pohodář, mazel a fajn společník do každého počasí. Není to už bohužel štěně, ani žádná lukrativní rasa, je to "jen" voříšek...pravděpodobně mix ovčáka, ale dokáže Vás stoprocentně zaujmout svou věrnou a odevzdanou povahou..a to je to, co si myslím že by při výběru nového člena rodiny mělo být to nejdůležitější!!! Nezaslouží si strávit zbytek života v útulku - už se načekal víc než dost. Všichni si přejeme aby už nemusel strávit další Vánoce v útulku :-(  kontakt na útulek zde: 
http://www.tsk.cz/utulek/utulek-galerie-psu.html
Po otevření karty Azara zjistíte že byl přijat v roce 2016, byl ale vrácen z pěstounské péče - nevíme proč, více info mohou podat ošetřovatelé. Před touto adopcí byl ale v útulku minimálně rok, takže dohromady je to už opravdu minimálně ty 3 roky :(

Do útulku volejte každý den mezi 10-11 hodinou, pokud se nedovoláte volejte mě kdykoliv na tel. číslo 734 466 438