Torin - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Naléhavě hledáme nový domov ve ZODPOVĚDNÝCH rukách pro Torinka. Je to střední kříženec velikosti kokršpaněla, věk kolem 5 let.
V minulosti byl týraný bitím, nebyl socializovaný, takže se u něj projevovala strachová agrese až hysterie při pokusu o manipulaci. To se povedlo po dlouhé době zvládnout a dnes se již mazlí s návštěvami! Už pochopil co to je vodítko. Se psy nemá žádný problém. Jen se všeho strašně pořád bojí. Nyní potřebuje najít pána, na kterého se může fixovat.

Pokud se začne fixovat na nás, bude pak obtížné ho umístit jako u jeho bratra, který pak v adopcích opakovaně nechtěl jíst, plakal a museli jsme si ho nakonec nechat po té, co se třikrát vrátil. Proto potřebujeme, aby se honem někdo ozval a odvezl si ho v této fázi, kdy samozřejmě poradíme s převýchovou, což už není nic těžkého. Nyní se hodí k domku než do města, do klidného prostředí. Může být trvale venku, pokud bude mít teplou budu a třeba kámoše. Jinak bude spokojený samozřejmě i doma.
Nevyžaduje procházky mimo pozemek, ale už je zvládá (zatím ale nerad). Proto může být i u hendikepovaných lidí, u starších, nebo pokud nemá čas, nebude mít problém vydržet celý den sám doma, pokud tam je další pes či fenka.
Je kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Jsme ochotni ho přivézt, hlídat v průběhu roku. Na požádání ostříháme /dle prostředí kam půjde/ . Kontakt denisa.tlapka@seznam.cz.
V azylu u Poděbrad