Hodný Jašík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Irský teriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

15.9. - Jašík má nový sestřih ;-) (foto na červeném).

Nejsem fenka, štěňátko, módní "čisté" plemeno, proto nemám nárok na lásku?? Když ne rovnou domov, tak ani tolik sdílení nemám :-( Proč lidi koukají jen očima? A proč nechtěji adoptovat pejsky? Přitom jsem dobrák s velkým srdíčkem, vitální, vhodný i do bytu, k dětem, jiným psům a fenkám.

Jmenuji se Jašík. Jsem malý kříženec teriéra, 8 kg. Mám 8 let, ale energie mám na rozdávání. Jednoho dne jsem se ocitl sám, na zahradě. Domů jsem již nesměl, pánečci nikde… Byl jsem moc smutný, čekal jsem, ale postupně jsem ztrácel chuť do života, doufat již přestával. A najednou? Lidé, zachránci… Sice to nebyli mí pánečci, ale jak já se radoval! A tak jsem se dostal do dočasné péče, kde čekám na někoho, komu budu tím nejlepším a nejveselejším parťákem. Se mnou nepoznáte nudu, a když budete smutní, rozveselím Vás.

Jsem moc hodný, miluji lidi, ale i psy a feny. Pro pohlazení, pozornost, ale i dobré jídlo zapanáčkuji, zatancuji, vesele se poválím, ukážu Vám bříško a jako bonus dostanete pusinku :-) . Na vodítku umím, jak já si užívám procházek, ale i výletů, jízdy v autě, prostě s mými milovanými čehokoli. Nechám se nosit, utírat tlapky, koupat. Jsem vhodný i do bytu, neničím, hygienu dodržuji. Po pár dnech v dočasné péči i respektuji, kam nesmím, dveře mohou být otevřené, a já poslušně čekám u práhu.
Mohu i k dětem, ke starším lidem pouze v případě, že mi dopřejí i pohyb. Domov hledám jen jako mazlík, člen rodiny (ne bouda, kotec, celé dny sám na zahradě, apod.). Kočky venku proháním. Jak to bude doma je jen na nových pánečcích.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, odblešený.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek jako pokrytí části vet.nákladů. Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).