-- BRISOTE -- - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Lanzpodenco, z.s.

Podrobný popis

Krasavec Brisote čekal v útulku 4 roky. Je mu už 9 let, a proto se za něj velice přimlouváme. Měl by poznat milujícího pána a vlastní domov. V současnosti se nachází v ČR v dočasném domově blízko Opavy. 

Do útulku Sara přišel společně s dalšími pejsky zachráněnými z perrery /městského útulku/ v Tinajo. V našem partnerském útulku se pak projevoval jako hodný pes, vhodný spíše k fenkám. Na některé psy se moc netvářil a choval se někdy mírně dominantně. V dočasném domově je však ve smíšené smečce a dočaskářka si ho velmi chválí jako pohodového, milého psa, fungujícího jak mezi fenkami, tak mezi psy.

Podenkové jsou aktivní pejsci a osm let není věk, který by je odsunoval na post psího důchodce, se kterým si mnoho zábavy neužijete. Ještě v těchto letech si podenkové užívají dlouhé vycházky a výlety, které je opravdu baví, loví myši a skáčou jako zamlada   A buďte si jisti, že tyto aktivity i lásku a péči, kterou mu dáte, tento dospělý pejsek ocení. Pokud vás Brisote zaujal a chcete mu dát šanci na domov, kontaktujte nás na e-mailové adrese: adopce.lanzpodenco@seznam.cz 

Telefonní kontakty: Veronika Křimská +420 702 028 646; Martina Kavalcová +420 605 968 906 

Pokud byste se s rasou podenco chtěli nejprve blíže seznámit, můžeme vám domluvit návštěvu u rodiny , která už od nás podenka má. V loňském roce našlo domov v České Republice více než 20 podenků.