Velký dobrák Eliška - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Proč musí tak úžasní pejsci končit v útulcích? Eliška je ztělesněná věrnost, pokora. Je moc hodná, milující, vhodná ke psům i fenám, dětem, starším lidem. Eliška je fenka, kterou již nemusíte nic učit, v ničem předělávat. Krásný domov plný lásky a tepla Vám stonásobně oplatí.

Jmenuji se Eliška, jsem kříženka střední velikosti, 24 kg, roztomilý a ňuňací medvídek. Mám 8 let. Původní pánečci se o mě nijak hezky nestarali, poté mě vyhodili na ulici. Tak jsem skončila v útulku. Nyní čekám v dočasné péči.

Jsem kontaktní, mazlivá, klidná, ale umím být i veselá a hravá :-) Jsem vděčná za každý kontakt s člověkem a pohlazení. I venku se svého pána držím. Pejsky a fenky snesu, nyní mám čtyři dočasné kamarády. Po seznámení bych mohla mít i kamaráda kočičího. Mám ráda procházky, vodit mě může i dítě. V autě o mě nevíte. Manipulaci zvládám perfektně, neublížila bych. Doma neničím, neštěkám. Hygienu dodržuji. Mohu i k dětem a starším lidem.

Nejsem hlídač, nejsem určená k venkovnímu pobytu = NE kotec, bouda, celé dny sama na zahradě. Domov hledám pouze jako domácí mazlík, se svými lidmi v domku, ale i v bytě.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).

Čekám v dočasné péči u města Sadská. Volejte na 773 659 666.

A pokud byste chtěli dva parťáky, co jsou na sebe zvyklí, Eliška může domů i s kamarádem Bartem ;-) Profil Barta zde - http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=37194