ARON von Dočasky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý boxer
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

POVEDLO SE :)

Kéž by se Aronovi poštěstilo a objevila se jeho božská rodina. Pro člověka, který má rád energii, je to super hrdina. Dokáže se hodinu přetahovat, běhat pro míček, nebo skákat do výšky. Na trénink běhu v postroji jsme moc času neměli, přesto Aron bravurně zvládl šestikilometrový závod plný překážek Hard Dog Race.
Áron je pro kohokoliv ideální jako jeden pes v rodině! Člověk se zkušenostmi ho dokáže držet i s jiným psem. Tady si velmi rozumí s Montym, nejvíce však miluje člověka. Na velikosti a věku nezáleží, nechá si štípat dříví na zádech a je velmi kontaktní. Respektuje ale jen silné jedince. Těm chodí na prověšeném vodítku, nebo u nohy bez vodítka. Ostatní za ním vlají jako šála :-D 
Aron k nám přijel jako velmi nadaný operní pěvec :-D Toto angažmá jsme mu neprodloužili a naučili ho autem jezdit v klidu a s nadšením.
https://www.youtube.com/watch?v=L8G_8jATCP8&feature=youtu.be
Nejen jízdu autem už má moc rád. Ví k čemu je klikr a zvládá základní povely. S řízenou zátěží by to byl skvělý pes pro sport. Než nám byl v listopadu 2016 svěřen, žil v brněnském bytě. Jako štěně si moc zábavy neužil, protože brzy vyrostl a majitelky ho nezvládaly. Zavíraly ho do koupelny, kde snědl všechno, co mu přišlo pod zub. Jeho zažívání je dodnes velmi citlivé, stačí jeden nevhodný pamlsek a průjmuje. Jeho ideální váha je cca 27 kg. Tu se nám při nejlepší snaze daří udržet mimo zimu a jarní pylové období. Aron je alergik a k veterinární dietě dostává olej zmírňující alergické projevy. Je to zkrátka parádní kus psa, co čeká na člověka, který ho bude brát takového, jaký je - zábavný, poslušný a ovladatelný, milující pohyb, ale i gauč. Člověka, který ví, co dokáže duše věrného molossoidního plemene s kusem pitbulla. Takového, kterému může snést modré z nebe ;-)

Aron je očkovaný, čipovaný, kastrovaný a má pas. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Fyzicky je v Lanžhotě, zájemce tedy bude muset vážit cestu k nám. Psát můžete na adopce@docasky.cz