♡ LOVELY SOFIE ♡ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

SOFIE 3 roky očkovaná, čipovaná, jiná psí parťačka nebo kastrovaný pejsek, veselá, hravá, rodinný dům se zahradou. Dočasná péče Třebíč.

Rošťácká, veselá, mazlivá, energická, vděčná, závislá na společnosti, milující život a svou rodinu. To je Sofie. Její nejlepší den je začít po ránu piškotem, jogurtem nebo nějakou psí dobrotou. Pak řádit na oplocené zahradě s psí parťačkou. Volně si běhat, hrát si, vymýšlet různé psí lumpárny. A v noci se k sobě přitulit a snít společné sny. Sofinka vážně nemá ráda samotu. Je zvyklá být s pejsky 4-6 hodin bez lidí. I když je plašší, má ráda malé děti. Bojí se prudkých pohybů a mužů. Když se ji zdá, že ji dlouho nikdo nemazlil, přijde si sama pro pohlazení. Umí si dost hlasitě říct, když se ji něco nelíbí. Ideální psí parťák je ztřeštěná psí holka, která má radost ze života, není dominantní a chybí ji jen stejná psí kamarádka. Sofinka s ní bude běhat po venku, bude ji všude následovat, připojí se k ní na procházce a po celém dni, plném dobrodružství, ji přijme ve svém pelíšku. Kromě řádění na zahradě, miluje procházky. Drží se paničky a přiběhne na zavolání. Z procházky by jen vynechala obojek, s tím zatím trošku bojuje. Hledáme novou rodinu v blízkosti Třebíče, z Vysočiny nebo od Brna.

Jste pohodová rodina, která podniká všechno se svými pejsky? Máte doma pejska, který hledá pravého parťáka? A myslíte, že je Sofie ta pravá? Pak se stačí jen ozvat.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin