♡ NICOLAS ♡ - zemřel

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

7let

je vhodný k jinéme pejskovi, kastrované fence

dům se zahradou

Veselý, mazlivý, ochranitelský, vděčný, upovídaný rubínový smíšek. To je Nicolas. Nejvíc miluje mazlení. Celou dobu vám bude u toho povídat, jak moc se mu mazlení líbí. V novém domově by měl rád svého psího parťáka, kterého by mohl hlídat a chránit. Někdy se jeho ochranitelství může projevit až dominancí. Ale je to jen proto, že je pro něj jeho psí parťák vším. Nicolas je totiž rozený šéf smečky. A jako správný šéf, bude svou smečku chránit. V dočasném domově je teď se dvěma klukama. Moc rád jezdí na výlety a poznává nová místa. Kvůli nemocnému srdíčku to není žádný velký turista. V autě se nebojí a zvládá jízdu bez problémů. Umí chodit na vodítku. Zvládne bez problémů běžnou pracovní dobu, a to bez sebemenší nehody. Musí mít svoji misku, kterou si pořád hlídá. Díky trpělivosti a lásce se naučil různé povely. Umí sednout, dát pac a ke mně. Za to čeká samozřejmě odměnu - a jak říká jeho panička -“čekám piškoty, peníze neberu ! :) “ Jako pelíšek má nejradši postel, kde má celou svou smečku u sebe. Nicolas má nemocné srdíčko. Má za sebou kompletní vyšetření, vč. doppleru a RTG. Při nasazené medikaci, se jeho stav stabilizoval. Musí brát každé ráno dva prášky.

Teď už si chce jen užívat krásného života, plného lásky, mazlení a nových zážitků. Našli jste v Nicolasovi pejska, který dodá vašemu pejsku odvahu a bude ho chránit? Chybí vám do rodiny rubínový chlapeček, který čeká na mazlení a prima partu? Pak stačí jen zavolat. Nicolas na vás čeká.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.

Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin