Juki - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

NEJNOVĚJŠÍ INFO:

Juki se úplně změnil. Z uzavřeného morouse, který k nám přišel na počátku, se stal milý pejsek, kterého byste nepoznali - dobře naladěný medvídek, který opět věří lidem.


NOVĚJŠÍ INFO:
Juki má nové fotky! Hodně se u nás zlepšil, zvyká si na dobrovolníky, vítá se s nimi a mazlí se tak, že se pro samé mazlení ani nechce nechat vyfotit :-) Z nových lidí pořád není nadšený, ale ty, na které si zvykne, má rád. Není to poblázněné trdlo, ale do starého železa rozhodně nepatří!

STARŠÍ INFO:
Jeho panička onemocněla a u příbuzných zůstat nemohl. Je to původně zachráněný pejsek a tak měnil domov již poněkolikáté. A to je mu přes 9 let. Bohužel má za sebou zlé zkušenosti, proto je na nové lidi opatrný a může i zavrčet. Psů se bojí a ze strachu na cizí psy vrčí také, ale s některými našimi psy se snáší naprosto v pohodě. Hledáme pro něj člověka s dobrým srdcem, který by si ho i přes to všechno vzal a nechal tohoto skorodůchodce s prošedivělým čumáčkem u sebe v klidu dožít na zahrádce. Jukimu nebude dobře ve městě, to by pro něho znamenalo příliš velký stres. Bude ideální k baráčku se zahradou nebo velkým dobře zabezpečeným dvorem. Může bydlet vevnitř, uvnitř se u nás chová způsobně a s potřebou čeká ven. Může být jedináček nebo s hodnou vyrovnanou fenou. Pejsek nevyžaduje dlouhé procházky. Nedoporučujeme ho k menším dětem, s odrostlými a poučenými potomky, kteří na něho nebudou tlačit, si bude rozumět.
Pejsek bude předaný kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, u nás je krmen stravou BARF. Pokud se Vám Juki líbí a chtěli byste mu dát domov, pak nás kontaktujte na mail denisa.tlapka@seznam.cz.
Příspěvek za adopci je dobrovolný.
Na veterinární péči Jukiho nebo Jukimu na přilepšenou můžete zasílat dary na účet naší organizace. Preferujete-li jiné cesty podpory, zde najdete více informací: http://www.toulavetlapky.cz/jak-pomoci/. Za Jukiho i ostatní chlupáče u nás v azylu děkujeme!

 

denisa.tlapka@seznam.cz