Mazlivá Sázička - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Sázička, kříženka špice, 5-6 let, střední velikost. Jsem moc hodná, mohu i ke starším lidem, dětem, psům, do bytu.

 

Bohužel jsem již několikrát měla smůlu. První panička si mě vzala z útulku. Po několika letech se musela stěhovat. Dala mě jednomu pánovi, který si mě také nemohl nechat. Hrozil mi znovu útulek. Naštěstí jsem našla dočasnou péči, kde nyní čekám na někoho, kdo mě již neopustí. Přála bych si najít konečně trvalý domov L.

 

Jsem hodná, hroozně mazlivá a věrná. Mým dočasným pánům spinkám například celou noc na prahu ložnice. Poslouchám, na zavolání přijdu, okříknutí pochopím hned, umím si sednout, občas i lehnout a dát pac. Jiné psy a feny mám ráda. Nyní mám tři dočasné kamarády, na které jsem od prvního dne hodná. Procházek si užívám, vodit mě mohou i děti. Mohu s Vámi ale i na výlet, v autě jsem hodná. Dobroty si beru jemně. Hygienické návyky mám. Doma neničím. Nechám se sebou bez problému manipulovat – koupání, utírání paciček, apod. Jee, a při vyčesávání jsem v sedmém nebi J .

 

Jsem vhodná i ke starším lidem, dětem, jiným psům a fenám všech velikostí. Mohu jít do bytu i domku s přístupem dovnitř, ale pouze jako domácí mazlík (ne kotec, bouda, pelíšek v garáži, apod.!).

 

Jsem zdravá, kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená, k adopci ihned. Potřebuji jen zhubnout. S mými dočasnými pány jsme již začali, budu ráda, když budu pokračovat i s Vámi (kvalitní light granule, procházky).


Volejte na 773 659 666, dočasná péče u Sadské.