Rex - zemřel

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 17 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Místo nálezu: Nový Jičín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 17.01.2015
Akt. umístění: Pomoc psům Novojičínsko z.s.
Evidenční číslo: 136/2015

Podrobný popis

Rex je sice starší pejsek, který je v naašem spolku už dlouho, ale stále doufá, že najde nový domov. Rex hledá domov u zkušených lidí.

Rex je desetiletý německý ovčák, který neměl v životě štěstí. Celý život žil s alkoholiky, kde trpěl hlady, bitím a celoživotním zavřením v kotci. Jeho majitelé minulý rok umřeli a Rex je už několik měsíců opuštěný a sám na zahradě. Pejsek je pouze v kotci, kde leží na studené zemi, boudu nemá, do králíkárny vedle kotce nevleze. Rexík trpí bolestmi kloubů a steskem, celé dny a noci vyje a naříká. Krmit jej chodí hodní sousedé, ale Rex potřebuje urgentně domov a veterinární péči. Přes to všechno je Rex velmi přítulný a velice vděčný za pohlazení a lidský kontakt. Jako první pomoc jsme Rexíkovi dali granule, deky, ať neleží na studené zemi, a léky od bolesti. Hledá akutně domov.
8.2.2015- Rexík se zlepšil, přibral, ale stále trpí smutkem. Rexík je hodný pes, není agresivní, je přátelský k fenám, ale není zvyklý na lidskou společnost a při větší manipualci vrčí nebo mu nedělá problém kousnout. Věříme, že by se to odnaučil a že by si na lidskou společnost zvykl. Hledáme pro něj dočasný domov u někoho zkušeného, který rozumí takovým pejskům.

Rexík bude možná trošku nahluchlý.

 

Hledá urgentně domov