Le Captain Jack Sparow Daniels

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13
 Le Captain Jack Sparow Daniels
Přezdívají mi "Áďa Hitler" (podle jednoho animovaného slovenského videa) pro podezření z pokusu o započatí války jorkšírů. Nemám rád svůj vlastní druh, rád utočím na teriéry takže za trest musím chodit na vodítku. Děti mi nevadí, ale nejradši mám maminku své paničky, od té se nehnu ani na krok! Paničku mám taky rád, zvlášť když pro mě má nějaký ten pamplsek. Povahově jsem jako… více...
Přezdívají mi "Áďa Hitler" (podle jednoho animovaného slovenského videa) pro podezření z pokusu o započatí války jorkšírů. Nemám rád svůj vlastní druh, rád utočím na teriéry takže za trest musím chodit na vodítku. Děti mi nevadí, ale nejradši mám maminku své paničky, od té se nehnu ani na krok! Paničku mám taky rád, zvlášť když pro mě má nějaký ten pamplsek. Povahově jsem jako veverka s kočkou dohromady, nenechám se pohladit od cizích ani za piškůtek, ale nejsem zlý - jen si ke mě musíte najít cestu s pořádnou dávkou trpělivosti.Pak Vás nechám mi drbat bříško klidně celý den!
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: natalli26
Město: Praha
Datum narození: 02.06.1989
Aktuálně naplnil: 73,2 misky

Partneři portálu


Noví mazlíci

 Cid  Sety  Toby  Beny  Bonnie Golden Linden  Groot  Perry  Letty  Barbiturát sodný pentobarbital – Kupte si Nembutal online  Filip

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

V bytě na Praze 8. Moc hezký parky a příroda okolo, ale ostatní pejskaři dost zlobí a nesbírají po svých miláčcích takže to tu vypadá už dost bídně.

S kým bydlím

S paničkou a její maminkou a bráchou Jimem

Co jím

Hypoalergení granulky, piškotky, hovězí masíčko, sem tam kostičku a z čeho se můžu pominout jsou rybičky všeho druhu.

Co miluju za mlsky

Mám strašně rád sladké a čokoládu a neustále loudím, ale říkají že nesmím a tak musím dělat velký smutný oči. Většinou, ale dostávám různé tyčinky, pamlsky a piškotky.

Moje dobré vlastnosti

Jsem učenlivý, poslušný (když nezblýsknu hárající fenu), věrný a hodný i když to tak někdy nevypadá. Nejraději ze všeho koukám z okna a vyhřívám se na sluníčku nebo spím paničce u nohou.

Moje zlozvyky

Rád utíkám jakmile spatřím fenu nebo svého dávného nepřítele - teriéra. Když se jde spát rád chodím sem a tam, vylézám zpod deky a pak zpět do ní dokud se neozve nevrlé "Jacku už si lehni!" a někdy pokračuju i potom.

Moje aktivity

Kde rád odpočívám

Na okně, na sluníčku.

Moje výstavní úspěchy

Pracovní úspěchy

Moje zdraví

Datum expirace inzeratu

None