Cuddly – mazlivá unicornka – milé koťátko - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

4 měsíce
Icon: Kočka 4m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Všichni si z dětství pamatujeme, jak důležitý může být takový mazlivý plyšák. Přinese útěchu v těžké chvíli, vyslechne jakýkoliv příběh a prostě je tu pro nás. Velkou výhodou nás dospělých je to, že se dokážeme postarat nejen o plyšáka, ale i o živou bytost. Cuddly je prostě úžasná kočička, jedinečná jako jednorožec, mazlivá, lísavá, ale i hravá a veselá. Jako každá kočička potřebuje milující rodinu, dobrou baštu, veterinární péči a mazlivou náruč. Své rodině se odvděčí láskou, hraním, zábavou a věrností.

Je zcela čistotná a hodí se tedy do života v bytě i domě. Případný přístup ven je možný až po kastraci. Vztah k lidem má velmi kladný, očekáváme, že u dětí to bude stejné. Vzhledem k jejímu věku očekáváme, že si zvykne i na jiná zvířata v domácnosti.

Cuddly je zdravá kočička, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovaná a označená mikročipem. Připravená odjet do nového domova bude na konci května, ale seznamovací návštěvy u ní již mohou probíhat. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci mazlivky Cuddly Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život jí nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za krásné focení patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

https://www.utulektabor.cz/4f/