❤ Louie ❤ - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

2 roky
Icon: Kocour 2
Mainská mývalí kočka
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Louie, kocourek, přibližně 2.5 roku starý. Je čipovaný, kastrovaný a očkovaný. FIV a FeLV negativní.

Louie je krásný a aktivní kocour. Je opravdu jedinečný! Je ho kus, potřebuje dostatek prostoru a aktivit. Zbožňuje lov myší, brouků nebo motýlů a vypadá to, že to myslí vážně a skutečně je to zkušený lovec. I když si hraje jen s myší na hraní, vezme ji do tlamy a "mňouká", jako by ji skutečně ulovil. Rád vyhlíží z okna a je celý nadšený, když zahlédne ptáky.

Louie spí se svou dočasnou paničkou téměř celou noc a budí se přesně v půl sedmé. Přes den vyžaduje pozornost a chce si hrát. Louie je velmi dobrý v aportování hraček, hozenou hračku vám přinese a hodí ji po vás jako pes, znovu a znovu. Louie je zvyklý na psy a jiné kočky.

Louie je poměrně samostatný a rád si chodí pro jídlo. Potřebuje kartáčovat kožich, ale moc se mu to nezamlouvá. Nejlepší je Louieho při česání zabavit nějakou hrou, proto hledáme někoho, kdo má zkušenosti s dlouhosrstými kočkami. Je to také proklatě obratný zloděj jídla. Jeho dočaskáři nesmí nechat žádné jídlo bez dozoru na stole, protože jinak ho Louie okamžitě sní nebo ukradne z talíře. Potřebuje kvalitní jídlo, jinak může mít potíže se žaludkem.

Nachází se v dočasné péči v Praze a je možné ho tam navštívit. V novém domově může žít buď v bytě a nebo mít i přístup ven, ale to pouze v případě, že by žil na venkově v místech, kde nehrozí, že ho srazí auto jakmile si vyjde na špacír.

Pokud si myslíte, že se hodí právě k vám, neváhejte se nám ozvat! :)

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kR2oDnjYgsPvbSCK7 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.