❤ Princess ❤ - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky
Icon: Kočka 2
Orientální kočka
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Princess, kočka, přibližně 2 roky stará. Je čipovaná, očkovaná, kastrovaná a ošetřená proti parazitům. FIV a FeLV negativní.

Princess je úžasná kočičí dáma s velkýma zelenýma očima, která se vám za vaši pozornost odmění mazlením, nádherným vrněním a jemným okusováním prstů. Vychází v pohodě s ostatními kočičkami a je zvyklá na malé psy. Její dočaskářka říká, že si skvěle zvyká v novém prostředí! Princezna je velmi nezávislá a ráda se nahlas projevuje. Má moc ráda svou kočičí spolubydlící v dočasné péči. Občas ji trošku okusuje, ale nikdy se nestalo, že by se chtěla prát nebo třeba jen zasyčela. Zpočátku Princess s mazlením a tulením váhala, ale teď už o ně přímo žadoní. Je z ní prostě zlatíčko!

Princess byla zachráněna z Kataru. Valerie, která pracuje jako lékařka v Dauhá, nedokáže zavírat oči před zvířaty v nouzi a na své soukromé náklady zachraňuje kočky a psy a zajišťuje jejich převoz do České republiky.

Princess se nachází v dočasné péči v Kladně a je možné ji tam navštívit!

Pokud si myslíte, že se hodí právě k vám, neváhejte se nám ozvat! :)

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 1 500 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kR2oDnjYgsPvbSCK7 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.