♥ Lisali von Buchtičkov HLEDÁ OSUDOVÝ DOMOV ♥ - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Destiny Paws

Podrobný popis

♥ Lisali von Buchtičkov HLEDÁ OSUDOVÝ DOMOV ♥

Hledáte své druhé já? Parťáčku pro domácí aktivity a zároveň nesmělého mazla do postele? Nnejdokonalejší klubíčko na světě? Pak hledáte právě naší PUUUUUURfektní Lisuli von Buchtičkovou!

Dovoluji si Vám představit tuto nejvybuchtěnější, nejmilejší, nejdokonalejšího, nejvroucnější a nejhravější koťátkovskou princezničku.

Tento skvostný mazílek hledá stejně výjimečný domov jako je ona sama - dokonalý domov. Lisali velmi ráda asistuje při každé domácí činnosti a zbožňuje dovádění s kočičími kamarády. ♥

Je ten typ kočičí princezny, do které se ihned zamilujete. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky, bez rozdílu. Je to druh mazla, který spí s majitelem v posteli a leží u něj schoulený. Ale ne ihned. Její lásku je třeba si zasloužit Vyžaduje stálé drbání a kvalitní stavu.

Vhodná je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM. Lisali je milovnice všeho živého od koček po králíky a psy. Je čistotná, nic neničí, mazlivá a potřebuje, aby na ni měl budoucí majitel čas.

Na výběru domova si dáme velmi záležet, protože právě Lisali je dokonalá společnice a milovnice lidí. V případě jakéhokoli dotazu nebo zájmu mne kontaktujte prosím zde na FB nebo mailu tayou@seznam.cz

Budeme se těšit!♥

- 6 měsíců
- odblešená, odčervená
- kompletně očkovaná
- čipovaná a čip zaregistrovaný
- kastrovaná
- FIV a FeLV negativní
- na vrub adopční smlouvy a za adopční poplatek 1 500 kč.