❄ Ultramazlivý Mr. Snowball HLEDÁ MILUJÍCÍ DOMOV ❄ - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ano

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

 
Hledáte své druhé já? Parťáka pro domácí aktivity a zároveň mazla do postele? Nejuvrněnější a nejdokonalejší klubíčko na světě? Pak hledáte právě našeho PUUUUUURfektního Snížka!
 
Dovoluji si Vám představit toho nejmazlivějšího, nejmilejšího, nejdokonalejšího a nejhravějšího vrnílka. Tento skvostný mazílek hledá stejně výjimečný domov jako je on sám - dokonalý domov..
 
Snížek je ten typ kočky, do které se ihned zamilujete. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky, bez rozdílu. Je to ten druh mazla, který spí s majitelem v posteli, leží u něj schoulený a vyžaduje stálé drbání a kvalitní stavu. Snížek je hluchý a nemá rád společnost dalších kočiček, protože se jich leká. Hledá domov tedy jako jedináček. Nadruhou stranu, falešný zpěv v koupelně? Nerozhodí mu to jediný chlup.
 
Vhodný je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM. Snížek je hluchý a nemůže mít přístup ven! Nadruhou stranu nějaký vysavač, rámus nebo jiné zvuky ho nerozhodí. Ano, je to pan dokonalý! Je čistotný, nic neničí, OPRAVDU VELMI mazlivý a potřebuje, aby na něj měl budoucí majitel čas.
 
Na výběru domova si dáme velmi záležet. V případě jakéhokoli dotazu nebo zájmu se na nás obraťte. Pan dokonalý čeká možná právě na vás.
Budeme se těšit!
 
- cca 9 měsíců
- HLUCHÝ
- odblešený, odčervený
- očkovaný
- čipovaný a čip zaregistrovaný
- kastrovaný
- FIV a FeLV negativní
- podmínkou adopce adopční smlouva a adopční poplatek 1 500 kč.
- nachází se v DO v Žernovce u Mukařova