♥ Dechberoucí veterán Čertík hledá dokonalý domov ♥

Pohlaví

Kocour

Věk

13 let
Icon: Kocour 13
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

 

Hledáte vyjímečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Zcela osobitého a majestátného chlupatého upírka? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Čert!♥

Dovoluji si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejebenovějšího svéhlavého fešáka, Čerta. Tento skvost a vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov jako je on sám - DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho nádhernou osobnost.

Je to ten druh kocourka, který je sice s vámi, ale není příliš vtíravý a ví, kde jsou meze správného chovaní kočičího gentlemana. Miluje drbání a vrnění. Čert se nerad nosí v náruči, ale rád sám přijde příst líbezné tóny na klín. Je to skutečně kocour s velkým K. Trošku se nám tu chlapec vypapal a spíš než starého dědu připomíná lázeňského šviháka. :) Časem z černé zhnědnul. :D

S pesky se moc nekamarádí, ale kočičky mu nevadí. Žije v kolektivu starších kočiček se kterými přišel, ale chybí mu víc kontaktu s člověkem.

Pro našeho miláčka, hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem, protože se jedná o ostříleného veterána z kočičí kolonie. Kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Pokud vás Čert oslovil a poohlížíte se po rovnoceném společníkovi do života budeme se těšit, že se ozvete ????

- cca 13+ let
- FIV a FeLV negativní
- kastrovaný
- očkovaný, odčervený, odblešený
- čipovaný
- nachází se v DO v Žernovce u Mukařova
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč