ORANGE Is the New BLACK – čtyři rozverné kriminálnice - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Možná byly moc krásné, možná jim svět záviděl nebo byly jen ve špatný čas na špatném místě. Každopádně byly lapeny a našly útočiště u nás. Někdo vidí útulek jako vězení, někdo jako nemocnici, někdo jako přestupní stanici. Jsme od všeho trochu, rozhodně si to u nás nováčci musí odpykat, než budou zdraví a připravení do adopcí, rozhodně hodné léčíme a rozhodně si nepřejeme nic víc, než aby od nás koťátka odjela do nových domovů a byla šťastná.

Naše vězeňské holky jsou přibližně dva měsíce staré, milé, silné a zocelené ulicí. Ničeho se nebojí, do všeho jdou po hlavě, ale i se rády mazlí. Jsou prostě velmi energické a plné chuti do života a dobrodružství.

Alex - černá s červeným obojkem


Piper - mourinka - již doma
Suzanne - černá s fialovým obojkem - již doma
Tasha - černá s modrým obojkem - již doma

Budou moci domů odjíždět od 16. 11. 2022, kompletně naočkované, ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům a označené mikročipem. Seznamovací návštěvy již mohou probíhat. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/67-70d/