Darinka - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

8 let
Icon: Kočka 8
Kočka domácí
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ano

Kde se nachází

Datum nálezu: 21.09.2021
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim

Podrobný popis

Adoptovaná !!!!

 

Darinka je unikátní kočička nevšedního vzhledu. Je jí odhadem asi šest let, je přátelská, přitom veselá a přiměřeně aktivní. Není to žádná tuctovka, žádná další obyčejná černá kočka. Naopak - Darinka každého okouzlí, protože je jiná, ráda se mazlí a ocení lidskou společnost. Je krásně komunikativní a už se nemůže dočkat, až bude mít své doma! 

Darinka je neskutečná bojovnice, byla na operaci rozštěpu horní čelisti a nedávno na druhé operaci, kdy se řešily nemocné špičáky v pusince, ale Darinka vše zvládla na jedničku a nyní už nedočkavě vyhlíží svou rodinu. Bohužel má vrozneou vadu srdce a je potřeba s ní chodit na kontroly, ale v běžném životě ji to nijak neomezuje.

Po návratu z dočasné péče, kdy byla zvyklá spát na gauči a v posteli, snáší útulek špatně, moc by si zasloužila nový domov!

Darinka je už zpět v útulku, ale po operaci se zotavovala v dočasné péči, kde na ni pěli samou chválu: "Když jsme si brali Darinku z útulku, nečekala jsem, jak rychle si mě tohle dokonale nedokonalý stvoření získá! Už po příjezdu k nám domů se velmi rychle přizpůsobila. V životě jsem neviděla milejší a mazlivejší povahu kočky k lidem, které nikdy předtím neviděla. Doma vás provází skoro na každém kroku, ale zároveň, když jste celý den v práci, nic vám doma nezničí. Se zbytkem zvířat vycházela naprosto v klidu, resp. moc si jich nevšímala a vyhledávala spíše lidskou společnost. Nikdy se neohnala, nekousla nebo nás nepoškrábala ikdyž se jí něco nelíbilo! A že se s náma občas chudinka natrápila při podávání léků. Na chvilku se občas urazila a za chvíli se přišla usmířit pomazlením. Nové rodině bych chtěla vzkázat, ať se o ní starají jak nejlépe dovedou protože ona si to zaslouží!"

Je FIV a FeLV negativní. 

Do adopce odejde očkovaná, odčervená, odblešená, kastrovaná a to na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení finančního příspěvku. V případě zájmu volejte 777001322