Kocourci Rýmovníci v léčení

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Volyně
Datum nálezu: 30.04.2022
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

27.5.2022
AKTUALIZACE 27.5.2022 - KRÁSNÍ kluci "RÝMOVNÍCI" jsou pár dnů po kastraci, velký obřík měl jen jednu velkou kulku, druhá byla v břiše, takže trochu složitější hledání - vypadají ok, dobře baští - přibrali, dál užívají atb - ještě přes týden budou užívat doxyhexal - rýma je o hodně lepší, ale pořád trochu je, tak uvidíme - oba jsou hravá telátka doslova, jen se do sebe někdy malinko drsnějc pustí, takže bude lepší oddělený domov - půjdou do adopce každý zvlášť - ono dva kocoury by si asi stejně těžko někdo vzal a navíc už každý správný kočkař milovník, několik miláčků doma má....

Krásní moulíci - tváří se jako blbý a blbější ....ba ne jsou to zlatíčka mazlivá, hodná, hravá, jemně si hrají i s rukou na to jak jsou velcí a obřík lehne hned na záda a nastrkuje břicho k hlazení. Hubeňour zase rád pusinkuje - prostě svoje lidi budou milovat a budou jim moc vděční.
Čekají na ty pravé milující a pečující páníky v depozitu Chlup nechlup Strakonice

 

14.5.2022 AKTUALIZACE 
Po 5ti dnech je zlepšení úžasné, tak snad je nemoci zbavíme - užívají DOXYHEXAL a je to prý až na 4 týdny. Jinak jdou kluci v pondělí na kastraci, léčba, neléčba. Občas se perou z nudy a vzájemně se přeznačkovávají v kotci, takže je to tam pak cítit jako v ZOO a každý, kdo je přijde podrbat je pak cítit stejně.

9.5. 2022
Tak klucí mají chlamidie a dostali nové atb - prý to mají na minimálně 3 týdny - tak hlavně aby jim to pomohlo - větší to má lepší, malej moulík je velkej NUDLÍK zatím


3.5.2022 Dva kluci Rýmovníci hledají nový domov i samostatně.

Velký kluk je srandovní, když mě vidí přicházet stočí hlavu na stranu jako psík, oba jsou mazlíci, rýmu léčíme, čekáme na výsledky laborky, zatím nic moc zlepšení, prostě jim utírám nosíky mokrým ubrouskem i třikrát denně
Hledáme domov bez jiných kočičáků nebo kde mají naočkováno, jsou čistotní, čeká je ještě kastrace samozřejmě, na parazity dostali už ADVOCÁTE za krk.

26.4.2022 Z pozůstalosti postupně přebíráme 4 kočičky. Zatím jsme dostali dva vymazlené kocourky. Byli zvyklí žít v bytě. Bohužel byli delší dobu venku, takže jsou pohublí a s rýmou. Vzorky jsou v laboratoři, aby se zjistilo, co jim je, abychom věděli, čím je léčit. 

Jinak jsou kocourci v pořádku, čeká je léčba a kastrace. Dobře a hodně baští, mladší cca roční kluk je velký mazlík a krásně si hraje. Starší, z počátku opatrnější, je zase opravdu obr kocour - vysoký, obrovská hlava i tlapy - bude mít dobře 7-8 kilo až se vykastruje, opucuje a pořádně vykrmí.

Zbývá najít už jen ten milující, bezpečný a pečující domov.