OLIVA & OSTRUŽINA

Pohlaví

Kočka

Věk

3 měsíce
Icon: Kočka 3m

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Blatná
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 29.06.2021
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup
Přijď mě
pomazlit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Aktualizace 31.7.2021
NÁDHERNÁ ZDRAVÁ ÚŽASNÉ HOLČIČKY HLEDAJÍ NEJLÉPE SPOLEČNÝ DOMOV - TAK KRÁSNĚ SPOLU LUMPAČÍ A PO TRAGICKÉ SMRTI MÁMY KOČKY, V POUHÝCH 3 TÝDNECH VĚKU, MĚLI JEN JEDNA DRUHOU, TO JE OLIVA &  OSTRUŽINA

Holčičkám je cca 7 týdnů a začínají nám tady pomalu odrůstat a milující domov nikdo zatím nenabídl, když si může konečně užít své mazlíky od malinkých miminek.
Jsou čistotné, od začátku zdravé, byly jen 2krát preventivně odčervené. Ač ségry, každá je jiná- vzhledem i povahou.
Čekají na krásný, milující, bezpečný domov v depozitu chlup nechlup ve Strakonicích.

29.6.2021
DVĚ MINIATURNÍ HOLČIČKY, zatím "ošklivá" káčátka neurčité barvy, přivezli 29.6.2021 asi od Blatné. Po 14ti dnech se vyloupnou v labutě a nafotím je znova.
Je jim sotva 5 týdnů a už týden jsou prý bez mámy kočky - odešla a už se nevrátila, pani si myslí, že se jí něco stalo, bydlí totiž u frekventované silnice. Byla to šedá tulačka kterou začala krmit a jednoho dne přinesla samozřejmě dárečky, protože neplodná kočka opravdu neexistuje.
OPĚT APELUJI NA NÁLEZCE A KRMIČE KOČEK - KASTRACE JE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ JINAK JICH ZA CHVÍLI BUDETE KRMIT STÁDO A TO SE VŠECHNO TEPRVE PRODRAŽÍ !!!! Pokud je vám, nevím proč, líto peněz, za cizí kočku tulačku, pomohou kastrační programy v ČR - FELITY, HOPE, KASPRO, jen vyplnit a odeslat žádost na netu.
Pani miminka zdatně krmila, vypadají dobře a životaschopně, tak snad bude vše OK. Budou jen odčervená pastou pro nejmenší a doufám, že brzo najdou společný milující a pečující domov.
Miminka se nachází ve Strakonicích v depozitu chlup nechlup.