TONTO - OSAMĚLÝ JEZDEC - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

3 roky
Icon: Kocour 3
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Říká se, že neštěstí nechodí nikdy samo. U nás to platí také o koťatech. Jen málokdy se najde jen jedno koťátko, bráškové a ségry bývají nedaleko. Tonto je však osamělý jezdec, přišel sám. Možná byl moc odvážný a ztratil se své rodině. Nebo byl jediný, který vyvázl smrti a dokázal z posledních sil vyhledat pomoc. To už nám neprozradí. Dnes, když už povyrostl, naučil se sám baštit a uzdravil se, je to velmi sebevědomý, milý a zvídavý kocourek. Touží po objevování světa. Také se těší na to, až se změní jeho titul. Nebude už osamělý, bude z něj Tonto - miláček rodiny, vrnící na gauči.

ZDRAVOTNÍ STAV: Tonto bude připraven vyrazit do svého nového domova v druhé polovině července, kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce bude jeho kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Tonto bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Tontovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/24c/