KAREN, DANA A MARK FOSTEROVI – STEP BY STEP - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

3 měsíce
Icon: Kočka 3m
Kočka domácí
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Kočka základ rodiny. Ať už velké nebo malé, vlastní či nevlastní, rozpadlé či znovu se krok za krokem budující. Každý moment je ten správný na doplnění rodinných počtů kočičím vrnivým stvořením. Karen, Dana a Mark jsou tři kočičí odhadem tři měsíce staří sourozenci. Jsou mazliví, vrniví, hraví a čistotní.

Karen, Dayna a Mark jsou asi nejslavnější sourozenci proslulé Carol Fosterové z legendárního seriálu Krok za krokem. Stejně tak si vysloužila jména naše tři úžasná koťátka. Černá a podmanivá kráska Karen a dva mourovatí chytrolíni, Mark a všeznalá Dayna. Spolu dokáží lumpačit, zlobit a vyvádět, ale umí se i uklidnit a pomazlit, ale pak hned hop hop, musí běžet objevovat svět.

Zdravotní stav: Koťátka jsme přijali v půlce prosince, nastydlá, podchlazená a nevábně vyhlížející. Uzdravila se, zotavila, nabrala síly a jsou připravena vyrazit do světa, každé samo za sebe. Koťátka budou připravena odjet v druhé polovině ledna, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Koťátka jsou malá, tvárná, moc mazlivá a čistotná. Hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou s budoucím přístupem ven. Nový páníček musí počítat s tím, že nyní potřebují být uvnitř domu a teprve po adaptaci v novém domově a po své kastraci se mohou začít učit chodit ven na kočičí špacíry.

Karen - černá holčička
Dana - mourovatá holčička u šedého balónku
Mark - mourovatý kocourek mezi modrými balónky

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/142143144b/