On line kurz - POSILOVÁNÍ, PROTAHOVÁNÍ, KOORDINACE – triky a cvičení I.

Kontakt: jitka.janaskova@gmail.com
Termín: 26.2.2015

POSILOVÁNÍ, PROTAHOVÁNÍ, KOORDINACE – triky a cvičení I.


13ti týdenní kurz zaměřený na nácvik triků a cvičení na posilování, protahování a zlepšení koordinace – bez speciálních pomůcek a vybavení.
Délka: Zpětná vazba 13 týdnů + 2 týdenní pauza uprostřed kurzu. 1 lekce každých 14 dní, celkem 6 lekcí.

Všechny materiály budou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Také videa (pouze cvičící) a dotazy můžete přidávat 24 hodin denně po celou dobu kurzu, takže kurz si můžete časově zorganizovat tak, jak vám bude vyhovovat.

Zahájení: Kurz začíná 26.2.2015, konec 11.6.2015. Po skončení kurzu je neomezený přístup ke všem materiálům do konce září.

V tomto kurzu se budeme věnovat nácviku triků a cvičení na posilování, protahování a zlepšení koordinace. Cviky budou přizpůsobeny úrovni účastníků, k dispozici budou základní verze triků a cvičení, i jejich ztížené verze. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.
Vše bude teoreticky popsáno, k dispozici budou ukázková videa. Nejedná se o odborný kurz, kde se budete učit o jednotlivých svalech, jejich funkcích.. kurz je určen pro „neodborníky“, naučíte se psa protahovat takovým způsobem, abyste se nemuseli bát, že mu ublížíte a dostanete k dispozici takové triky a cvičení, aby pes nebyl jen jednostranně zatížen.

PROPOZICE + PŘIHLÁŠENÍ

http://tutastraining.com