Den národních plemen

Místo konání: Karlštejn
Kontakt: helena.jahelkova@seznam.cz
Termín: 5.10.2014

Čas: 8:00

Den českých národních plemen 5.10.2014, cvičiště KK Karlštejn


Informace pro diváky
Program začíná v 9:00. Prosíme, nevjíždějte do areálu (vyhrazeno pro účastníky s národními plemeny), auta zaparkujte na nádraží Karlštejn nebo na jiném vyhrazeném parkovišti obce Karlštejn. Budete-li mít s sebou pejska, je třeba jej mít neustále pod dozorem a podle potřeby opatřit košíkem. Každý účastník obdrží vstupenku složenou ze tří částí – zde zapíšete národní plemeno, které se Vám na naší akci nejvíce líbilo, nejlepšího pejska a nejlepší fenku a vložíte do hlasovací urny.
Vstupné - dobrovolné
DBEJTE PROSÍM POKYNŮ ORGANIZÁTORŮ

Informace pro účastníky s národními plemeny
Prezentace 8:00-8:45 (po dohodě s konkrétními lidmi možno později, např. když Vaše plemeno vystupuje až v 12:00 a máte k nám dalekou cestu :) ). Obdržíte vstupenku složenou ze tří částí a můžete hlasovat o nejlepším plemeni, psovi a fence naší akce a lístky vložit do hlasovací urny; a dále malý pamětní dárek.
Pokud přijedete jako skupina a chcete Vaši skupinu představit a komentovat sami, prosím připravte si ji dle scénáře: charakteristika plemene, představení psů (podobně jako na výstavách), dovednosti vašich miláčků – v areálu jsou překážky na agility, zástěny na revíry, pešek, rukáv.
Za kempem odpočte vlevo do zákazu vjezdu a zaparkujte ihned na louce.

PSI VSTUP POUZE ZDRAVÍ a S PLATNÝM OČKOVÁNÍM.

PROPOZICE