PRODLOUŽENÝ VÍKEND S FRANTIŠKEM ŠUSTOU - TÁBOR „NA VŠECHNA TÉMATA“

Místo konání: kemp Radost Vlastějovice
Kontakt: treninkjerozhovor@seznam.cz
Termín: 17.8.2023 - 20.8.2023

Motivace: Tímto táborem chci ještě vyjít vstříc těm, kdo se během léta nedostali na některé z mých letošních témat a také šetří dovolenou. DOBA TRVÁNÍ TŘI PLNÉ DNY A ČTYŘI HODINY Z PRVNÍHO DNE JE V PODSTATĚ SHODNÁ S DÉLKOU OSTATNÍCH TÁBORŮ (kde máme tři plné dny na začátku a dopoledne z posledního dne). V letošním roce probíhá několik táborů (obvykle v pracovní dny) s různým zaměřením – řeč vašeho týmu (se zařazením prvků NLP do tréninku), strach a agrese, výstavní předvedení. Ukázalo se, že některá cvičení jsou prospěšná pro všechny typy táborů, stejně jako některá odvysílaná témata teorie. Do tohoto tábora chci dostat tato nejúspěšnější cvičení a témata a zároveň samozřejmě řešit to, co právě vaše dvojice potřebuje. Budeme sledovat, na čem stojí vaše komunikace, vysvětlíme si práci se stresem a navykání psa na problémové podněty, naučíme se prvky s vodítkem pro uklidnění psa a pro zvládnutí krizových situací a pro zájemce zařadím vyzkoušená cvičení z NLP (neurolingvistické programování), které se ukázaly nejefektivnější v předchozích skupinách.

Průběh: První večer se seznámíme teoreticky i prakticky a uděláme si jen krátkou úvodní teorii. Další tři dny až do neděle střídáme přes den praxi (cvičení se psem i "lidská" cviční pro dovednosti psovoda), v pátek a v sobotu máme večer teorii.

Máme k dispozici část tábora (na které jsme jen my) a velkou klubovnu, která rozměrově plně vyhovuje tréninku více psů naráz stejně jako večerním přednáškám. Trénovat můžeme i venku. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů. Jediné téma, které tu nedoporučuji řešit, je strachová agrese na děti (na druhé polovině tábora, než jsme my, bývají občas tábory).

PRODLOUŽENÝ VÍKEND S FRANTIŠKEM ŠUSTOU - TÁBOR „NA VŠECHNA TÉMATA“ - František Šusta (treninkjerozhovor.cz)