Vánoce v útulku

Místo konání: Lhotky 60, Malotice
Termín: 20.12.2020

Čas: od 10:00 do 15:00

Přijďte si užít Vánoční pohodu za psy do útulku.
Letos oslavíme spolu s vámi už šesté Vánoce v útulku! Přijďte je oslavit s námi. 20. 12. 2020od 10:00 do 15:00 do útulku na adresu Lhotky 60, Malotice.
Pár dní před Vánoci pro pejsky v útulku ozdobíme stromeček, provedeme vás útulkem a závěr si dáme něco dobrého na zahřátí při rozbalování dárků.

Přijde i psí Ježíšek?

Během roku jste nám průběžně nosili věci pro pejsky a v mnoha věcech jste nás perfektně zazásobili! Pokud tedy budete chtít, nemusíte nosit vůbec nic ale můžete nás podpořit příspěvkem do kasičky nebo nákupem některé z našich věcí na stánku a my tento výtěžek použijeme na veterinární výdaje a péči o pejsky.

Rozbalování dárků pod stromečkem ale určitě nebude chybět. Na světě je ale tolik pejsků, že to Ježíšek sám nezvládne. Pomůžete Ježíškovi? Dárek od vás udělá pejskům a celému útulku pod stromečkem ještě větší radost.

V dopisech Ježíškovi se objevilo:
Pod stromeček by se pejskům v útulku hodilo:
*dřevitá vlna do psích bud
*bezchlórova dezinfekce (Savo, Sanytol - v lahvích i ve spreji)
*kuchyňské papírové utěrky k úklidu (úklidový pomocník nr.2)
*pamlsky v podobě sušeného masa (odměny musí být, žejo!)
*ovesné vločky (výborná příloha k masu, plná vlákniny)
*kancelářské papíry A4 (na tisk smluv a nejraději těch adopčních)
*dřevěné nebo kůrové brikety (ne uhelné prosím) - topíme pejskům ve vnitřních boxech, aby jim bylo dobře.
*kdybyste chtěli pomoci zvýšit energii ošetřovatelů budeme rádi za kafe. (A toaleťák pro návštěvníky a brugádníky 😃)

Nenoste prosím plyšáky, piškoty, deky, ručník a jiné textilie, těch máme nyní opravdu dostatek. Děkujeme!
Pokud donesete granule, obojky, vodítka, atp. rozdělíme se o tyto věci s jinými útulky, protože aktuálně tyto věci nevyužijeme.

Program
Celý den bude probíhat ve volném stylu. To znamená, že můžete přijít kdykoli během dne. Vzhledem k velké účasti na Vánočních akcích (a aktuálnímu složení psů v útulku) jsme se rozhodli, že během akce nebude možné venčit útulkáče . Ke klábosení připravíme i teplý čaj na zahřátí. Na místě bude (jako již tradičně) fotit Irena Vanišová photographer. V tento den bude možná i přímo adopce dospělého pejska (štěňata před Vánoci do adopce nevydáváme).

Dárky pro vaše blízké na poslední chvíli
Chybí vám nějaký dárek pro vaše blízké? Zachráníte to u nás. Na vánočním setkání budeme mít některé věci z našeho charitativní zboží. Rozhodně nebudou chybět kalendáře, diáře, darovací certifikáty a hračky pro psy. Jejich koupí potěšíte nejen své blízké, ale i nás a naše svěřence.
Na místě bude zároveň i “garážová výprodej” – spousty krásných věcí od sponzorů, které u nás v útulku nevyužijeme, ale je velká škoda, aby se na ně prášilo. Za pár kaček tak můžete mít k Vánocům spousty hraček nebo vybavení pro vašeho pejska..
Bezpečí všech je na prvním místě

Vzhledem k tomu, jakou divokou psí partu máme nyní v útulku, rozhodli jsme se, že během vánoční akce v útulku nebudeme vydávat pejsky na venčení. Obvykle tu bývá hodně lidí, hluk a našim psům by taková procházka nesvědčila.
Své vlastní pejsky klidně vezměte k nám do lesa na procházku taky. Nevoďte je ale prosím do výběhů k našim útulkovým svěřencům.
Samozřejmě budeme také bedlivě sledovat anti-covidová opatření a celou akci přizpůsobíme aktuální situaci a nařízením. Průběžně vás o všem budeme informovat ve facebookové události.
adresa: Lhotky 60, Malotice.