Klubová výstava staroanglických ovčáků

Místo konání: Valtice
Kontakt: knakos@volny.cz
Termín: 23.8.2014 - 24.8.2014

Čas: 11:00

XVIII. Klubová a výstava staroanglických ovčáků se uskuteční v sobotu 23. srpna 2014 v areálu Státního zámku Valtice.

Milí přátelé,
dovolujeme si vás pozvat již na XVIII. Klubovou a Speciální výstavu staroanglických ovčáků - bobtailů. Klubová výstava se uskuteční v sobotu 23. srpna 2014, Speciální výstava v neděli 24. srpna 2014 v areálu Státního zámku Valtice. Tento starobylý zámek jistě opět přispěje k vynikající atmosféře výstavy, kdy máte možnost získat během jednoho víkendu dva výstavní tituly. Všechny vás i vaše čtyřnohé přátele srdečně zveme.
Těšíme se na shledanou - výbor Bobtail clubu


Rozhodčí:
Klubová výstava Ronnie Burns – Anglie, majitelka chovatelské stanice „ Bovaron “
Speciální výstava Jenny Joice – Anglie, majitelka chovatelské stanice „ Raynham “

Přihlášky zasílejte: Renáta Kňákalová, Bydžovského 18/551, 108 00 Praha 10, tel. 604 565 416 nebo e-mailem na adresu: knakos@volny.cz


Všeobecná ustanovení:
Výstava je přístupná všem psům a fenám plemene bobtail, zapsaných v knihách uznaných FCI, kteří dosáhli v den výstavy požadovaného věku pro zařazení do příslušné třídy.
Pořadatel výstavy neodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa. Vystavovatelé jsou povinni dodržovat veškeré veterinární i hygienické předpisy. Výstavní výbor může bez udání důvodu odmítnout přijetí přihlášky. Z výstavy se vylučují háravé feny a feny ve vysokém stupni březosti, kojící feny a jedinci s operativně odstraněnou exteriérovou vadou. V případě, že by se výstava nemohla z objektivních příčin uskutečnit, budou výstavní poplatky použity k uhrazení nákladů na výstavu. Změna rozhodčích je vyhrazena.

Přiložené soubory

Propozice  (DOC 54 kB)
Přihláška  (DOC 51,5 kB)