Nosework kurzy s Ivetou Soukupovou - Chomutovsko

Místo konání: Chomutov
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 26.6.2020

Čas: 12:30 až 20:00

Psí škola Bobík vás zve na další kurz plný čuchání a vůní.

PŘIHLÁŠKY: hlaste se písemně prostřednictvím této události nebo e-mailem na iveso@seznam.cz. Pouhé odkliknutí "zúčastním se" na události nestačí a není považováno za přihlášení.

CENA: 300 kč za psa, divák bez psa 200 kč, platí se předem na účet č.0381352033/0800. Do zprávy pro příjemce napište NW Chomutov 26.6.2020. Nedojde-li platba na účet do 7 dnů od přihlášení, místo bude nabídnuto dalším zájemcům. V případě odhlášení a neúčasti (kdykoliv a z jakéhokoliv důvodu) je platba NEVRATNÁ, ale je možné jí převést na náhradníka, kterého si přihlášený účastník SÁM zajistí. Platba je vratná pouze v případě nekonání kurzu.

S SEBOU: vezměte velké množství malých pamlsků, které psovi hodně chutnají (speciální psí pamlsky, na malé kousky nakrájené vařené maso, sýr, párek, kuřecí srdíčka, můžou být i granulky apod. - záleží na psovi, co má rád, zpočátku je spotřeba poměrně velká). Nejlépe mít pamlsky různé hodnoty - dobré, výborné a "TOP" (extra výborné). Dále oblíbenou hračku na nošení, přetahování, pokud pes má a baví ho. Doporučuji ledvinku nebo oblečení s kapsami a klikr (není nezbytně nutný). Jinak obojek nebo postroj (co používáte), delší pevné vodítko nebo stopovačku, misku a vodu pro psa. Před výcvikem psa nekrmte (spíše ať je hladovější), nabaští se při cvičení . Kdo už NW trénuje, může si vzít svoje pomůcky, pokud je používá (komínky, krabičky, skleničky, kelímky apod.). Vezměte také 3 vzorky stejného pachu (může to být skořice nebo pomerančová kůra nebo mátový čaj nebo heřmánkový čaj atd.). Také alespoň 2 uzavíratelné krabičky na pamlsky jako ukončující odměnu (jakýsi bonus či hlavní výplata za práci), velikost podle tlamy psa. Ale krabičky nejsou nutné, budou-li potřeba, půjčím.