Poslušnost (na)učení pozitivní metodou II.

Místo konání: Čebín
Kontakt: esterkasiska@seznam.cz
Termín: 25.9.2020 - 27.9.2020

Čas: 17:00

Víkendová akce bude probíhat venku v oploceném areálu. Zaměření je zejména na poslušnost a nežádoucí chování psa. Pokud potřebujete svého pejska socializovat, odnaučit nějaké nežádoucí chování, posílit přivolání, procvičit chůzi u nohy nebo se potřebujete připravit na výstavu či zkoušku poslušnosti, neváhejte se zúčastnit. Pomocí pozitivní motivace naučíme nebo procvičíme vámi vybrané cviky tak, aby jsme je dovedly k dokonalosti.

Víkendovka je vhodná jak pro začátečníky tak i pokročilé, pro psy jakéhokoliv věku, temperamentu, velikosti, pohlaví, plemene, s průkazem původu i bez něj.Uzávěrka přihlášek do 14.9.2020

Ubytování:
Pro 9 lidí v pokojích za použití vlastních lůžkovin (např. prostěradlo, spacák, polštářek apod.) i se svými čtyřnohými miláčky. Své psy můžete uložit i v odkládacích kotcích. V případě psů na pokoji doporučujeme vlastní klec či kenelku (více psů na volno, kteří se neznají, v jednom pokoji často nesvědčí).
Sociální zařízení je v budově areálu. Za příplatek 60,- Kč je možno si objednat použití našich lůžkovin. Pokud budete mít spacák, je nezbytně nutné mít sebou i deku nebo prostěradlo.

Stravování: zajištěno 3 x denně, možnost občerstvení v kantýně.

Program:
Příjezd v pátek v odpoledních hodinách, areál bude otevřen od 16 hodin, zahájení kurzu v 17 hodin.
Pátek, sobota a neděle praktický i teoretický výcvik, ukončení: neděle po obědě.
Cvičit se bude venku na trávě. Při nepřízni počasí se víkendovka přesune do vnitřních prostor, kde se bude cvičit na gumovém povrchu.