Happy Dog Show 2020

Termín: 25.4.2020

Čas: 7:00 až 17:30

Psí den, který pomáhá! Zábava pro všechny pejsky a celou rodinu. Účastí na akci pomůžete opuštěným psům v útulcích. Přihlaste se nyní!

www.dog-show.cz

Co očekávat od Happy Dog Show?
Psí den je pojat z mnoha úhlů. Přihlásit pejska je možné např. na výstavu. Probíhá jako klasická oficiální výstava, ale oficiální není a žádné tituly pejsek neobdrží. Zato obdrží plné packy dárečků, super prémiového krmiva Sam´s Field, až bude jeho páníček mít problém to všechno odnést 🙂 Rozhodčí jsou z řad chovatelů plemen nebo známých osobností. Každý rok rozhodčí měníme, aby každý rok měl šanci jiný pejsek. Výstava rozhodně není žádný závod, jde o to si výstavu užít, vyzkoušet si to, co třeba nemůžete na oficiálních výstavách a hlavně podpořit opuštěné pejsky. Účast na výstavě je zpoplatněna několika uzávěrkami, které vždy včas zveřejňujeme v propozicích.

Happy Dog Show není jen samotná výstava pejsků, ale také možnost projevit Vaši kreativitu nebo předvést ostatním, že Váš pejsek nebo dítko jsou prostě dokonalí. Těšit se můžete např. na soutěž dítě a pes, nejkrásnější veterán, nejšikovnější štěňátko, nejlepší kostým či nejlepší pár psů. Ukažte všem, v čem vynikáte a co jste se s pejskem naučili. Soutěž je nezávislá na přihlášce, lze se tedy přihlásit na soutěž bez přihlášení na výstavu. Počet míst je vždy omezen.