VÍKENDOVKA CANICROSSU A POZITIVNÍ MOTIVACE/TRIKŮ

Místo konání: Nové Město nad Metují
Kontakt: Veronika Lesiuková, veronika.lesiukova@seznam.cz, tel: 732444339
Odkaz: www.myapsi.cz/vikendovka/
Termín: 10.05.2019 - 12.05.2019

Čas: 16:00

PŮVODNÍ MYŠLENKA?

            Canicross i výcvik pozitivní motivací mě provází posledních několik let mého života tak, jako můj vysněný parťák australský ovčák Lex. Canicross, neboli běh se psem, je pro mě disciplínou, díky němu udržuji sebe i své psy aktivní a v dobré kondici. No a pozitivní motivace je jako droga, kterou jakmile ochutnáte, už nechcete jinak. Je vlastně stylem soužití se psem, který musí bavit každého, kdo chce podporovat svou kreativitu a zdravé myšlení svého psa. Já jsem jí zcela propadla.

            No a protože se neustále vzdělávám ve výcviku a tréninku psů, stále jsem hledala takovou víkendovku či tábor, který by se věnoval oběma disciplínám. No a protože jsem nenašla, rozhodla jsem se vzít věci do vlastních rukou a uspořádat jí pro vás. ;-)

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Trénink canicrossu bude uzpůsoben délkou a trváním pokročilosti týmů. Naučíte se principy startování, vyzkoušíte si různé typy startů, trénink předbíhání, správného míjení a proč je canicross sportem, kde bez společného vztahu nedoběhnete ani na nákup pro rohlíky. 😉. Po tréninku vás bude čekat zasloužený oběd a v druhé části dne si zacvičíte dle principů pozitivní motivace s Domčou. Připravte si pro ni seznam triků/situací/problémů, které byste chtěli řešit. Pokud vám chybí inspirace, ozvěte se. Můžou to být např. hry pro lepší přivolání, důležité hry s hračkou, klecové hry, klidná chůze na vodítku, tolerování veterinárního ošetření, ale především různé triky - podávání tlapek, panáčkování, otočky, obíhání atd. ;-) Večer zakončíme společně krátkým pomalým regeneračním výběhem bez pejsků.

 
Více našich akcí najdete na: www.myapsi.cz/poradame/