HAPPY DOG SHOW 2018

Místo konání: Džbán - Praha
Termín: 31.3.2018

Čas: 8:00–17:00

Happy Dog Show 2018 je charitativní akce, která je určena nejen pro majitele psů, ale i pro diváky, které zajímá psí svět. Výtěžek poputuje psím útulkům azyl Matýsek, Naděje pro 4 packy, útulek Dášenka a další..

Během dne se můžete se svým psím parťákem zúčastnit výstavy. Je jedno, zda máte psa s PP, bez PP nebo voříška. U nás je vítán každý pes. Posuzovat budou chovatelé a VIP hosté.
Pokud Vás zrovna výstavy nelákají, můžete si vyzkoušet agility dráhu, hoopers, výcvikové překážky, dog biatlon nebo se zúčastnit soutěže Tlapkiáda (poplatek 50,-Kč).

Těšit se můžete také na sportovní kynologii - ukázky sportů Treibball, Dogdancing, Dogfrisbee, agility. Nebude chybět ani ukázka výcviku od Michaely Drábkové, která se zabývá znakovou psí řečí u psů.
Na místě budou stánky se psí tématikou i s upomínkovými předměty.

Každý rok se snaží organizátoři zařadit do programu něco nového, v tomto roce to bude například HAFBOLA o bohaté ceny. Hlavní výhrou je víkendový pobyt s polopenzí v Orea Resort Sklář v Harrachově Krkonoších pro celou rodinu a psího kamaráda zdarma od generálního sponzora OreaHotels & Resorts.

Facebooková událost