Báječné léto pro psy

Místo konání: Kavárna co hledá jméno, Stroupežnického 10, Praha 5
Kontakt: karol.kopacova@gmail.com
Termín: 20.08.2017 - 20.08.2017

Čas: 12:00 - 19:00

Báječné léto pro psy je dobročinná akce a s nápadem uspořádat ji koketuji od chvíle, kdy jsme si sami adoptovali pejska přes Psí štěstí. Což je organizace, která sdružuje dobrovolníky a lidi, co pomáhají nezištně a z lásky opuštěným pejskům a poskytují jim alespoň částečné zázemí, komfort a potřebnou zdravotní péči. To vše ze svých vlastních prostředků a z prostředků, které dostanou od dárců.
A tak se zrodil nápad uspořádat malý market s potřebami, pamlsky a doplňky pro pejsky, jehož výtěžek poputuje právě této organizaci.
Chtěla bych toutou cestou, alespoň trošku zpříjemnit život pejskům, kteří ještě nenalezli svoje nové domovy a zároveň ulehčit finanční situaci doobrovolníkům a dočaskářům, co se o pejsky starají. 
Součastí akce budou workshopy, kde si budete moci vyrobit vlastní vodítko, či jiný stylový doplněk dále pak veterinární poradna, diskuze, přednášky, psí salon a v neposlední řadě sbírka materiálních věcí jako jsou deky hračky, žrádlo, pamlsky apod., které budete moci nosit do kavárny po celý týden před samotnou akcí. 
Přála bych si, aby tato akce byla příjemným setkáním pejsků a jejich páníčků a abychom vybrali co nejvíce finanční a materiální pomoci pro chlupáče. 

Jdete do toho se mnou? 

✪ Co se bude dít?✪ 

Po celou dobu akce, bude probíhat market, kde se můžete těšit na ty to prodejce: 

Sušienkovo  https://www.susienkovo.cz/
REBEL DOG  http://www.rebeldog.cz/
motylkypropsy.cz  https://www.motylkypropsy.cz/
Petit Ami  https://www.facebook.com/petitamiprague/
Psí salon Adyla Tre  http://www.psisalonadylatre.com/
Dogtown  http://www.dogtown.cz/
Demeven  http://www.demeven.cz/
Dogsie  https://www.dogsie.cz/
NUGO  https://www.nugo.cz/
radaveterinare.cz  https://www.radaveterinare.cz/

Páníčci také nebudou strádat, osvěžení a občerstvení pro ně přichystá: 

Pop up bar Radlická kulturní sportovna 
Na Salaši 

Kdo si hraje nezlobí! V tomto případě spíš, kdo si vyrábí nezlobí :) Máte chuť si vyrobit vlastní vodítko nebo obojek? tak u nás můžete. 
Workshopy budou dva s kapacitou 25 lidí na jeden workshop, proto je třeba udělat si rezervaci dopředu přes e-mail: karol.kopacova@gmail.com

Cena: 
Obojek 250,- 
Vodítko 400,- 
výtěžek samozřejmě poputuje na Psí štěstí 

Sbírka věcí pro pejsky bude probíhat od 14.8. do 20.8., všechny potřebné věci deky, žrádlo, pamlsky, hračky, vodítka, obojky....) můžete nosit přímo do KCHJ.