Labské pískovce půlmaraton

Místo konání: Tiské stěny - CHKO Labské Pískovce a Ostrovské stěny
Termín: 16.4.2017

Čas: 12:00

RaidLight Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton + ManMat běh se psem - velikonční trail na okruhu v Tiské stěny - CHKO Labské Pískovce a Ostrovské stěny. Termín : 16. dubna 2017 start 12:00 hodin. Přihlášeno 230 běžkyň a běžců letos rovnoměrně rozdělených na všechny trasy 7,5 km nebo 15 km nebo 22,5 km. Přihlašte se dnes nebo nejpozději v průběhu pondělka a budete mít startovní číslo s vytištěným jménem (oddíl, pejsek) !

Start, cíl a prezentace v kempu TJ SPARTAK TISÁ pod skalami ! Prezentace proběhne v den závodu od 9:00 hodin do 11:30 hodin. Nově bude otevřeno RUNNING EXPO Olympia Teplice a to od středy 12.4. do pátku 14.4.2017 do 19:00 hodin. Využijte možnost pohodlně si vyzvednout startovní číslo a čip a startovní balíček na informacích v největším regionálním nákupním centru Olympia Teplice. Ve startovním balíčku najdete časopisy od partnerů Svět běhu , SvetOutdooru.cz , časopis Sféra , časopis Psí sporty , Krása Začíná Uvnitř . Dále každý obdrží slevové kupóny do eShopů od partnerů Diochi spol. s r.o. 15% , slevu 200 Kč na produkty RaidLight CZ/SK a slevu 10 % do eShopu norskamoda.cz !

Měříme čipovou časomírou IronTime. Na závodě bude také Mobilní obrazovka CZ , velkoplošná obrazovka se záběry z trati, on line výsledky a atraktivní propagací partnerů.

Na závodě budeme testovat běžecké batohy od titulárního partnera francouzské trailové speciálky Raidlight CZ/SK a běžce se psy jistě potěší možnost testování profesionálního vybavení na canicross od partnera běhu se psem MANMAT- Česká republika ! ManMat bude mít na akci také stánek s prodejem a prezentací produktů. Dále budete mít možnost otestovat české výrobky ManMat na závodě. Zkušený tým ManMat vám poradí, doporučí správnou velikost i využití a vybavení zapůjčí k testování. Kdo je přihlášen také na Moldavský půlmaraton , bude mít možnost si testovat a vyzkoušet vybavení až do akce na Infocentrum Moldava !

Letos máme opravdu krásné ceny ! Hlavní cenou pro kategorii 22,5 km je cena od titulárního partnera Hotelu Ostrov, poukaz pro 2 osoby / 2 noci s volným vstupem do wellness centra Hotelu Ostrov. Další atraktivní ceny nám dodal titulární partner RaidLight : běžecký batoh a vesta, trička a šátky. Hlavní partner Diochi zajišťuje přírodní ionťák DIOCEL BIOMINERÁL na občerstvovacím stánku, který někteří objeví také jako cenu pro vyhlášené. Zajímavé ceny také doplní knihy a to nejen s běžeckou tímatikou od partnera Nakladatelství Mladá fronta ! Zajímavou cenou bude pro několik umístněných také poukaz - vstupenka na Běžecký seminář v Ústí nad Labem. Závod také podporuje Realitní vyhledávač eReality.cz . Závod umožnily Lesy České republiky státní podnik.

Facebookové stránky akce