Seminář přípravy na výstavy a Handling

Místo konání: VIP Pets u Prahy, Studeněves
Kontakt: 606 339 989, kala.kv@seznam.cz
Termín: 8.4.2017

Čas: 12:30–17:00

Všechny srdečně zveme na seminář věnovaný výstavám, přípravě na výstavy a handlingu.Seminář je vhodný pro úplné začátečníky i zkušené chovatele. Pokud se Vás následující otázky týkají, pak je seminář vhodný právě pro Vás!

  • Chcete si pejska uchovnit a absolvovat výstavy?
  • Jste zkušený chovatel, ale CACIB, BOB či BIG Vám stále uniká?
  • Proč Vás porazí "horší" pes s lepším handlingem?
  • Máte na výstavě se svým psem problém? Nechce se předvádět? Neposlouchá? Nevíte jak na to?
  • Co mohu pro výhru mého psa ještě udělat? Kazím mu to já?

Seminářem Vás provede trenérka, chovatelka a handlerka Kamila Vojtíšková, která se chovu a výstavám věnuje od roku 2009. Své psy, odchovy a žáky dovedla k velkým úspěchům, jako titul Světového vítěze, Res. Evropského vítěze a mnoha dalším oceněním. Více se dozvíte o lektorce zde.

Program

• 12:30-14 hodin: Teorie výstav a handlingu pomocí prezentace (typy a organizace výstav, tituly, šampionáty, posuzování, závěrečné soutěže, teorie handlingu, předvedení psa).
• 14-15:30 hodin: Individuální práce, posouzení exteriéru, předvedení handlingu.
• od 15:30 hodin: Práce ve skupinkách (nácvik na reálnou výstavu, vyzkoušení role rozhodčího, závěrečný nácvik reálné výstavy a určení nejlepšího handlera, který je oceněn medailí).

Organizace

Cena: 1100 Kč za tým (jeden pes a psovod), 550 Kč za diváka nebo každého dalšího člověka k týmu, 550 Kč za každého dalšího psa k týmu.

Seminář se koná u Prahy v hale VIP Pets 8.4.2017, Studeněves 13, začátek ve 12.30 hodin, konec cca v 17 -18 hodin dle počtu účastníků. V programu budou přestávky na venčení a občerstvení. Halu si můžete prohlédnout na stránkách VIP Pets.

Seminář je ve vytápěné hale, ale i tak doporučuji teplejší oblečení. V blízkostí není obchod. V rámci semináře dostanete podklady na papírech, dále budete sepisovat krátký testík a na závěr je vyhlášena soutěž o nejlepšího handlera semináře, který získá medaili.

Facebooková událost