Kurz speciál - Psí Hlavolamy a Hry

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 3.12.2016

Čas: 10:00–13:00

Psí škola Bobík vás srdečně zve na kurz, ve kterém se zaměříme na zvýšení psího sebevědomí, odvahy, psychické vyrovnanosti.

CO VAŠE HAFÍKY ČEKÁ: čuchání, hledání, přemýšlení, trochu pohybových dovedností a aktivit. Budete-li chtít a mít vlastní představu či požadavek, můžete si sami říct a zvolit, co chcete dělat, vyzkoušet a naučit svého psa.

Budeme se věnovat aktivitám, které přispívají ke zlepšení a posílení vzájemného vztahu mezi psovodem a psem, mají kladný vliv na psychiku a pohybovou motoriku psů. Pes se bude učit koncentraci a vytrvalosti při práci v klidném i rušném prostředí, řešení úkolů ho přiměje také přemýšlet.

PRO KTERÉ PSY JE KURZ VHODNÝ: Kurz je vhodný pro všechny psy - malé, velké, mladé, staré, klidné, "neposedné", vychované, "nevycválané" puberťáky i psy s handicapem. Hry a hlavolamy působí velmi pozitivně na příliš chtivé a "hyperaktivní" psy, kteří se učí sebekontrole a ovládat svoje emoce. Stejně dobrý vliv mají na psychicky nestabilní, bázlivé, lekavé a nedůvěřivé psy, kteří si postupně začnou víc věřit, postupně přestanou řešit okolí a rušivé podněty, stávají se sebevědomějšími a odvážnějšími. Starší psy udržují v dobré psychické a fyzické kondici. Hlavolamy zkrátka přispívají k celkové vyrovnanosti, relaxaci a spokojenosti psa. A také pomáhají při odstraňování strachu z hluků, nových věcí, překonání nepříjemných povrchů á dalších psích problémů.

Co musí pes umět předem? VŮBEC NIC, není nutné mít žádné speciální znalosti ani dovednosti (týká se psa i páníčka).

PŘIHLÁŠKY: v případě zájmu se hlaste písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo na e-mail iveso@seznam.cz. Možno i tel. na číslo 607922506.

CENA: 300 kč za psa je splatných na místě v den konání nebo možno zaslat předem na účet č. 0381352033/0800.

Facebooková událost