Běhejme a pomáhejme útulkům

Místo konání: Praha - Stromovka
Termín: 15.5.2016

Čas: 15:00

Přátelé a kamarádi,

rád bych Vás pozval na třetí ročník charitativní akce (4 km běh/1km procházky), která se bude konat ve Stromovce 15.5. od 15 hodin :) O co jde? Poslední dobou hodně lidí běhá, což je moc dobře. Proto jsem si před 2 lety řekl s kamarádem Jakubem Vančurou, že by bylo hezký si jít zaběhat do Stromovky jeden okruh (4 km), pozvat naše kamarády a každý, kdo by přišel, by dal 100 Kč a celou vybranou částku poslali na účet nějakého zvířecího nedotovaného spolku. Stejně jako vloni bude výtěžek pro neziskovou organizaci Dejte nám šanci. Toto sdružení je zaměřené prioritně na pomoc starým a handicapovaným psům v České republice s cílem vybudovat "PSÍ HOSPIC", kde by mohla tato zvířata důstojně a s veškerou péčí dožít své dny. Můžete se podívat na jejich stránky, kde uvidíte, kolika totalně zbědovaným psíkům pomohli a jak vypadají štastně dnes http://www.dejtenamsanci.cz/ První rok se nás sešlo ve Stromovce 25 lidí a vybrali jsme 4 tisíce korun. Vloni nás už ve Stromovce bylo 250 lidí a po doběhutí/procházce jsme Elišce z Dejte nám šanci, která za námi přijela až z Brna, předali skoro 33 tisíc korun ;)!

Budu moc rád, když i letos přijdete, sdílíte tuto akci tady na FB a tím pozvete své kamarády a nějakou hezkou částku jim opět předáme. Jejich práce má opravdu smysl a hlavně léčba starších psů je velmi finančně nákladná. Podmínkou není běžet, vloni se k nám přidaly maminky s dětmi, pejskaři, od startu do cíle je to pěšky necelý kilometr :). Stromovku mám už i oficiálně povolenou od památkářů, odboru zeleně, prostě bude jen ten den naše :)

PROČ se zúčastnit této charitativní akce?

Pomůžeme organizaci, před kterou smekám a můžeme pak společně ve Stromovce posedět, dát pivko nebo pokecat..:). Zároveň se pokouším tuto akci rozšířit tak, že by se konala i v dalších městech, kde by se lidé setkali/proběhli a výtěžek šel na útulek právě v jejich městě, kam už třeba chodí pomáhat a mají s ním dobré zkušenosti. Teď už vím, že je zájem to udělat v Hradci, Liberci, Mostě, Třebíči a Opavě. Nemusí se vybrat vysoká částka, ono i stačí těm lidem, pro které to děláte ukázat, že si jejich práce vážíte a dodat jim tím podporu, motivaci. Díky, Petr

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST