Přivolávačské hry

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz
Termín: 4.4.2015

Čas: 10:00

Workshop na kterém si budeme hrát a tím trénovat přivolání a koncentraci psa na psovoda a sebekontrolu psa. Přivolávačské hry vytvořila Susan Garrett, na workshopu vás povede Šimona Drábková (2x absolvovala 3.měsíční webinář se S.G.)

Kdy?

  • sobota 4.4. od 10.hodin- plno, divácká místa volná
  • sobota 4.4. od 14.hodin - plno, divácká místa volná


Kde?
krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha)

Pro koho je workshop vhodný?
Pro štěňátka, dospělé i starší psy. Pro každého kdo si chce upevnit vztah se psem a zapracovat na sebekontrole psa. Velice vhodné jako základ pro téměř každý kynologický sport (agility, obedienci, dogdancing...)

Co sebou?
psa, hodně pamlsků - různé druhy, několik hraček a přepravku nebo klec. Klec či přepravku si můžete na místě půjčit. Pamlsky a hračky zakoupit.

Cena 550 Kč cvičící tým - pes a psovod, 300 Kč divák
Kapacita maximálně 8 cvičících

Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení, která váš pes má a telefonický kontakt na vás. Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek za seminář na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište přivolávačské hry. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradníka, o čemž mne prosím informujte.
Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST