Kevin - zemřel

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 07.03.2015
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 70/15

Podrobný popis

Kevin

Evidenční číslo 70/15, vrácen 7.3.2015

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 2013
Datum nálezu: vrácen 7.3.2015
Velikost: střední

POKUD MÁTE O KEVINA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Kevin byl z našeho útulku adoptován jako pubertální výrostek Bohužel byl po čase vrácen zpět z důvodu častého a vzrůstajícího zkratovitého jednání. Adoptován byl poté ještě jednou, ale opět to nedopadlo a Kevin putoval zpět k nám. Důvodem byl strach nových majitelů z jeho změn nálad a možného konfliktu s ním.

Kevin je kříženec labradora pravděpodobně s ohařem, který bohužel trpí psychickou nevyrovnaností a zkratovitým jednáním. Těžko říct, čím je to způsobeno, nicméně je třeba to respektovat a naučit se odhadnout situace, které by mohly vyvolávat konflikty.

Pokud vše běží v normálu, je Kevin milionový pes. Klidný a hravý psí kluk. Miluje procházky, sem tam si zaaportuje. Také miluje vyhřívání se na slunci, je to taková naše ještěrka. Nicméně pokud dojde ke stresovým situacím, jako jsou bouřky a ohňostroje – je zle. Kevin je rozdvojená osobnost, kterou je těžké plně pochopit a být ji důvěrným přítelem ve všech situacích. Kdyby se ale našel někdo, kdo by se ho nezalekl, dokázal mu dát čas, pochopení, lásku a především měl pro něj prostor, kam by ho mohl ve vypjatých chvílích umístit (ideálně bytelný kotec s boudou), zvládl by být Kevin dobrým psem.

Kevin hledá domov v domku se zahradou, ideálně se spaním ve svém kotci/přístěnku/boudě. Rozhodně NEdoporučujeme k dětem, začátečníkům a zřejmě ani k jiným zvířatům. Také si nemyslíme, že by pro Kevina bylo dobré bydlet někde ve městě – hledá spíše klidné, tiché a bezpečné místo k životu. 

Hledá domov v domku se zahradou, ideálně se spaním ve svém kotci/přístěnku/boudě. Rozhodně NEdoporučujeme k dětem, začátečníkům a zřejmě ani k jiným zvířatům. Také si nemyslíme, že by pro Kevina bylo dobré bydlet někde ve městě - hledá spíše klidné, tiché a bezpečné místo k životu. 

Je očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Není problém se na něj přijet podívat, dát mu něco dobrého na zub a pohrát si - házečů míčků máme prý velký nedostatek. :-) 

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/