KEVIN - hledá domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Mělník - Mělnický spolek ochránců zvířat

Podrobný popis

Kevin byl do útulku odložen majitelem z důvodu zkratovitého jednání. Kevin je pravděpodobně kříženec labradora s ohařem, je to velmi aktivní pes, který se jen tak na zahradě nudí, takže si dlouhou chvíli zkracoval častými útěky. Vzhledově je Kevin naprosto originální nezaměnitelný kousek, jeho poznávací znamení je bílá náprsenka a zvláštně zabarvené bílé ucho. Je to velký lump, který si zaslouží stejně akčního páníčka jako je on sám.
Bohužel i Kevin má svou stinnou stránku a tou je zkratovité jednání. Jednu chvíli je Kevin v pohodě, náhle se změní a je schopen si začít prosazovat svou a proti pánovi se postavit. Z tohoto důvodu byl odložen do útulku majitelem, následně byl Kevin adoptován, ale opět byl vrácen, protože se ho pěstouni začali z tohoto důvodu bát. Pro Kevina hledáme pána, který se mu bude jednak aktivně věnovat (Kevin by se hodil na psí sporty), a který má dostatek zkušeností na to, aby takto svéhlavého psa zvládl. Zatím jsme zjistili, že spouštěčem k těmto zkratům jsou například petardy, bouřka, či hlasité rány, ale samozřejmě toho může být víc. Kevina pro tento nevyzpytatelný handicap nedoporučujeme k dětem.
 

*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145