Hubert - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Býkev
Region: Středočeský
Datum nálezu: 02.05.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 82/24

Podrobný popis

Hubert

Evidenční číslo 82/24 nalezen 2.5.2024 v obci Býkev

Plemeno: kříženec malého plemene
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): cca 2017
Datum nálezu: nalezen 2.5.2024
Velikost: malý

POKUD MÁTE O HUBERTA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Hubert je již po kastraci a kompletním "servisu". Bohužel měl velmi zničené zoubky, proto mu muselo být sedm zubů vytrženo. Do budoucna se bude chrup muset kontrolovat, je možné - až pravděpodobné, že ještě jeden / dva zoubky budou muset ven. Ovšem operaci zvládl krásně, tlama je již zahojena a absence zubů mu v ničem nevadí, ba naopak se mu nesmírně ulevilo. 

Hubert - kříženec snad všech malých plemen. Z jedné strany grifonek, z druhé palácový psík, shit-zu, třetí jorkšír a takhle bychom mohli pokračovat stále dokola. Nikdy už nezjistíme, co přesně je zač, ale zato moc dobře víme, že je to krásný střapáček s obrovským srdcem. 

Je tak trochu svůj, dosti náladový. Když se mu nechce věnovat Vám pozornost, tak to prostě dělat nebude. Sedne si, bude pozorovat svět a nechá na sebe volat - po dobrém, po zlém, s hračkou i pamlskem. Prostě když nechce, dělá, že se ho to netýká a nehne s ním nic. Tvrdohlavec. Ale pozor, stačí ho vzít do náruče, trochu pomazlit, utěšit a hned se dostane do nálady, do té častější a všem milejší. Hopsá kolem člověka, staví se na zadní, má úsměv od ucha k uchu a člověka všude následuje. Má moc rád lidskou pozornost, chce být milovaný. A pochopený. 

Hygienu má 100%, na vodítku chodí krásně, procházky ho moc baví. S jinými zvířaty je potřeba vyzkoušet vždy individuálně, ale myslíme si, že to bude bez problému. U nás chodí do výběhu se starým Gekem a jsou to kámoši. Hubert si chce hrát, chce pozornost, ale když druhý pes nechce a "okřikne si ho", rychle se stáhne a dá pokoj. Ač je dosti aktivní, není to zas úplný sportovec. Ideální rodinou by pro něj byl někdo, kdo chce parťáka na procházky přírodou, sem tam nějaký výlet, seznámení s jinými pejsky a poté odpočívání v klidu a pohodlí domova. Lehnout si do pelíšku nebo ještě lépe do klína a jen tak být spolu. To by si moc přál. 

Je očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaný a aktuálně má i obstarané zuby. Je tedy absolutně připravený sbalit baťůžek a odejít domů. Už by to moc potřeboval, na to jak je to skvělý pes, je v útulku zbytečně dlouho. :-(

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/