hodná Kessynka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem jezevčice Kessy, mám 12 kg a 12 let. Již jednou jsem přišla o paničku. Našla jsem nový domov, kde byli i jiní pejsci, na mě moc divocí. Stále jsem se držela v koutku a radost ze života jsem neměla. Tak se pánečci rozhodli mi najít domov klidnější. Nyní na něj čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi. Těch změn už na mě bylo tolik... Prosím...

Jsem moc hodná, mazlivá, kontaktní, submisivní fenka. Tolik toužím se tulit ke svému člověku, pak jít na procházku, kde mi aktivita nechybí. Na vodítku chodím hezky. Mohu s Vámi i na výlet, autem jezdím ráda. Poslouchám, i na přivolání přijdu. Pozornost si mohu vynucovat pískáním, ale o samotě jsem klidná. Když si v novém prostředí zvyknu, hygienické návyky dodržuji. Veškerou manipulaci snesu.

Se psy i fenami jsem nekonfliktní, mohla bych i ke kočce. Za křiku nebo velkého ruchu se krčím v koutku. Proto hledám domov v klidnějším prostředí, případně s klidnějšími zvířecími kamarády. Mohu být ale i jedináčkem.

Domov hledám pouze uvnitř.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Cca za měsíc až dva je nutné mi nechat vyčistit zoubky, operaci může uhradit spolek, v jehož péči jsem.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.