ELIŠKA-rezervace

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Říkají mi Eliška a nedávno jsem se znova narodila. Ten den jsem šla se svou bývalou paničkou ven, vběhla jsem rovnou pod auto a pak už si nic nepamatuju...
Zůstala jsem v nemocnici, dobitá, polámaná, bolavá a strašně smutná, nikdo se už totiž pro mě nevrátil.
Měla jsem zlomenou pánev i nohu, břicho plné modřin a několik dní jsem bojovala o život. Odmítala jsem jídlo, stále jsem čekala na známý obličej své paničky, ale ten už se nikdy neobjevil. Po složité operaci jsem odjela k tetě do dočasné péče a během krátké doby se ze mě stal zcela jiný pejsek. Jsem to nejněžnější stvoření na světě, dokonalá, jemná, něžná, úžasná fenečka, která své lidi miluje celým srdcem.
Jsem drobná holčička, bude mi 8 - 9 let, vážím kolem 7 - 8 kilo a hledám milující lidičky, kteří mě přijmou do svých srdcí. Moc ráda se mazlím, jsem velmi hodná, nenáročná a přizpůsobivá, ráda chodím na procházky a nemám problém ani s jinými pejsky. Klidně budu ale jedináček, co si zaslouží veškerou lásku svých lidí pro sebe. Vaše Eliška."

Eliška je 8 - 9 letá menší fenečka, kříženka jezevčíka, na delších nožkách, kterou jsme přijali po těžkém autoúraze před pár měsíci. Rodina se jí vzdala z důvodu nemožnosti starat se o ni po ortopedických operacích, i z finančních důvodů. Několik dní bojovala o život na klinice, kdy se vůběc nevědělo, zda bude žít, po několika dnech se ale jeji stav zlepšil natolik, že mohla podstoupit náročnou operaci zlomené nohy, zárověň měla i zlomenou pánev a mnohočetné hematomy v břišní krajině.

Eliška byla zpočátku hodně bojácná a vystresovaná, nechtěla jíst, ale to už dávno neplatí. Stala se z ní naprosto svělá, milující a úžasná fenečka, která svoje lidi zbožňuje a nejraději se nechá chovat, mazlit a hladit. Je to vděčný pejsek, velice citlivá, něžná a jemná holčička, kterou si každý zamiluje. Doma je vzorná, ani o ní nevíte, venku je ráda na prochízkách, ale pochopitelně to není zádný sportovec a atlet. Její operovaná noha jí nijak nevadí, občas cupitá po třech, vzhledem k tomu, že je lehká, tak se bze ní často obejde při běhu, či chůzi.
Se psy je nekonflitkní, ale bude ráda i jako jedináček, pohodový hodný pejsek, který ji nebude obtežovat, jí nevadí. Eliška je andílek s výjimečnou povahou, po hrůzách, které zažila, je stále milá, mazlivá a důvěřivá. Se svými lidmi vytvoří pevné, věrné pouto, nehodí se k malým dětem, spíše preferujeme klidnější, harmonické prostředí, kde se bude cítit dobře.

Může bydlet v bytě, i v domku se zahrádkou, o samotě zpočátku štěká, ale naučí se režim nové rodiny a pak vydrží i sama doma, ovšem nejraději je samozřejmě se svými milovanými páníčky, ke kterým se oddaně tulí dnem i nocí.

Eliška je po operace zlomeniny zadní nožky, kde měla zlomené všechny zápěstní kůstky, nyní již má všechny implantáty venku, má ošetřené zoubky a je kastrovaná, odčervená, čipovaná, vakcinace jí teprve čeká.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Praha. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo tel : 602 259 705 Prvotní návštěva je možná po dohodě v dočasné péči s Aničkou na tel : 776 565 684

Za fotky děkujeme Báře Šiftové