Sheldon - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 měsíce

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3m Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Sheldon
Věk: nar. 12.2.2024
Plemeno: Kříženec
Velikost: Velký (v dospělosti cca 25-30 kg)
Nachází se: Čáslav
Kontakt: zuzka.cernovska47@seznam.cz nebo 605 029 773
 
Sheldon je mazlivý, ale bojácný kluk. Drží se stranou, ale když se rozkouká, umí se taky ozvat. Hlavně když jde o odměnu nebo hru. Mazlení je pro něj nejlepší odměna. Je šikovný a učenlivý. Umí už základní povely, hygienu zvládá na podložku nebo venčení. Vyroste z něj velký kluk, který bude přesně tak dokonalý, jak dokonalá bude vaše výchova. Miluje děti, lidi a s kočkou také nemá problém. Je potřeba samozřejmě myslet na to, že z něj vyroste velký kluk, který něco spořádá.
Sheldon hledá domov, kde bude pouze jako člen rodiny v domě, nikoliv ven na zahradu nebo do kotce. Dáváme přednost zájemcům, kteří mají zkušenosti s výchovou psů. V adopci bude zprvu potřebovat klidné prostředí, bez malých dětí. Hledáme Sheldonovi rodinu, která bude trpělivá a dá mu čas na aklimatizaci v novém prostředí. Samozřejmě bude potřeba dál pracovat na výchově.
Do nového domova půjde očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům, po kladné předadopční kontrole a podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek. Podmínkou adopce je kastrace ve vhodném věku. Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/
 
 
Všechny reakce:
1Simča Štěpánková