DIEGO

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Diego a přicházím s prosbou, co mi už chvíli leží na srdci. Rád bych našel nové majitele, hodné lidi, kteří mají dveře i srdce dokořán, kterým chybí jeden postarší labradoří čumák.
Je mi 10 let, jsem větší, černý, sametový krasavec ve skvělé kondici, s atletickým tělem, věčně rozesmátým úsměvem a ještě spoustou sil a elánu do života. Jsem velký dobrák, milující, oddaný pes, ještě stále hodně aktivní, milující pohyb a hlavně mazlení a drbání.
Moc rád trávím čas venku na procházkách, výletech, běháním v lese a do starého železa rozhodně nepatřím. Miluju hračky, balonky a zábavu, pohyb i dovádění zvládám levou zadní, takže pokud čekáte poklidného dědka, co si pomalu obejde blok, vyvedu vás rychle z omylu. Doma zkušeně provozuju gaučink, takže počítejte rozhodně se sledování televize ve dvou, přitulím se a spokojeně budu odpočívat s váma.
Lidi miluju, jsem mazel, prima parťák a ještě moc rád budu dělat společnost fajn rodince, která mě zahrne láskou a péčí.
Byl jsem sice celý život jedináček, ale milá psí holka, by mi doma určitě nevadila.
I když se řadím do řady starých, černých, velkých psů, na které se fronty nestojí, věřím, že se najde lidský anděl, se kterým si ještě pár let užiju spokojený, psí život, váš Diego."

Diego je 10 letý labrador, který hledá domov, z důvodu složité rodinné situace. Je to stále aktivní pes, plný života, energie a síly. Miluje lidi, procházky, dovádění, dokonce je i stále fyzicky zdatný, zdravý a těší se z každého vyžití venku. Je to hodný, přátelský pes, společenský, hravý a veselý. Má rád výlety a procházky v lese, je poslušný, ovládá základní povely, vyrůstal po boku dítěte i kočky, není konfliktní typ. Doma je klidný, hodný, má rád lenošení na gauči a je zvyklý zůstávat sám doma. Je to velký mazel, šťastný za pozornost lásky člověka.
Celý život je naučený v bytě, uvítal by ale i jistě možnost zahrady, ale není podmínkou. S malými pejsky vychází bez problémů, feny má rád bezvýhradně, s většími samci zkušenost nemáme, ale spíše bude spokojenější buď jako jedináček, nebo v soužití s vyrovnanou, pohodovou fenkou.
(poslední dobou, kdy žije v domácnosti s malým dítětem, má tendenci si dítko před ostatními psy hlídat, předem varuje zavrčením)

Pro Diega hledáme milující, zodpovědné majitele, stabilní zázemí, hodně lásky i dostatek vyžití venku. Je to skvělý pes, plný lásky a bude jistě ještě rád dělat radost milým, pohodovým lidem.
Diego, odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný - zdravý, s normálními krevními testy, váží 27 kilo. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v Praze, kde se nachází v původní rodině a předadopční kontrola v novém domově.

Info o vás a podmínkách pro Diega pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705. Za fotky dekujeme moc

https://www.facebook.com/marta.bohacova.3 a
https://www.facebook.com/dannieladphotos