Tyyz Rock - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 11m Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Tyzz Rock
Věk: narozen červen 2023
Velikost: velký ( x American bully XL)
Snášenlivost: psy mu nevadí, miluje lidi (děti) , kočky nejsou vyzkoušené
Nachází se: Řepníky u Vysokého Mýta
Kontakt : pesnejvernejsipritel@seznam.cz
Tel. číslo: 608203741 (volat po 15 hodině, jinak SMS)

Jdeme vám představit nádherného představitele z rodiny bull plemen Tyzz Rocka. Jde o mladého psa, x american bully XL, kterého si původní majitel pořídil za účelem množení, naštěstí mu toto bylo vymluveno. A tak se Tyzz dostal pod spolek.
Tyzz je stále ještě štěně, které se všemu učí, neprojevuje žádné znaky agrese a miluje lidi. Ty miluje tak moc, že špatně snáší odloučení a při odchodu dočaskářky teskní, na tom bude nutné zapracovat.
Stejně jako všichni psi, když se nudí vymýšlí hlouposti, proto je potřeba ho přiměřeně zaměstnat a správně mu dávkovat aktivity, to samozřejmě i s ohledem na věk a růst.
Tyzzovi určitě nebude stačit to, že ho bez dohledu vypustíte na zahradu a nebudete se mu věnovat, v tu chvíli si totiž dokáže najít aktivitu sám a mění se nám ze psa na termita.
Tyzz nám nyní vstupuje trochu do puberty, takže k sobě potřebuje člověka, který mu nastaví jasná pravidla, bude se mu věnovat a nenechá ho růst jak dříví v lese. Naučí ho tomu, jak se má správný pes chovat a dá mu řád a disciplínu. To ovšem za patřičné dávce lásky a porozumění.
Hledáme pro něho někoho, kdo to má v hlavě srovnané a nebude si chtít přes velkého černého psa zvedat sebevědomí. Někoho, kdo je dostatečně aktivní a bude aktivitu dopřávat i jemu. Někoho, kdo ho nebude chtít vrátit po prvních rozkousaných bačkorách, protože to Tyzz umí také.
Tyzz Rock určitě není psem určeným na úvaz, nebo do boudy, miluje lidi a potřebuje je mít u sebe, odloučení opravdu špatně snáší, protože ho to nikdo nenaučil a on se to sám naučit neumí.
Byl by vhodným psem pro někoho, kdo má třeba možnost si psa brát sebou do práce, nebo dělá na Home Office, není s ohledem na věk a potřebnou aktivitu pro vyložené důchodce, protože dokáže na vodítku zatáhnout a proto je potřeba, aby budoucí páníček byl fyzicky zdatný. Nejsme si úplně jistí, že je Tyzz momentálně vhodný do bytové zástavby, protože než se naučí být sám doma, bude se pravděpodobně hlasitě projevovat a pokud nemáte hluchoněmé sousedy, tak by nemuseli být 2 krát nadšení.
Tyzz má rád děti, ale vzhledem k tomu, že je dost tank, tak raději k malým dětem moc nedoporučujeme, aby je třeba v zápalu hry nepovalil. Pokud již doma nějakého čtyřnohého parťáka máte, je potřeba při krmení oddělit, protože Tyzz má tendence vyjídat i misku domácího pejska.
Před samotnou adopcí je nutná nezávazná, seznamovací návštěva.
Do nového domova půjde očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům, po kladné předadopční kontrole a podpisu adopční smlouvy na kterou se váže adopční poplatek. Podmínkou adopce je kastrace ve vhodném věku.
Postup adopce naleznete zde : https://www.pesnejvernejsipritel.cz/
Za krásné fotky Tyzz Rocka děkujeme : https://www.facebook.com/lenka.tanec