Borek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? BOREK ????

Pes, kterého "zapomněli" v chlévě. 

Jak vypadal celý jeho život opravdu nevíme. Když ho paní objevila, byla to zdredovaná a páchnoucí koule chlupů. Nikdo by nehádal, že je to pes. 

A tak ho přijal 1plyšový útulek, kde z něj udělali pořádného štramáka. Po koupeli se z něj vyloupnul střapatý, pohádkový pejsek. Koukněte sami na první fotku....

Prošel vet kolečkem, vyléčil se krvavý průjem ( který měl zřejmě z toho, že jedl vše co se dalo spolknout aby nezemřel hlady), krev a srdíčko má v pořádku a tak zkusíme hledat domov. 

Boreček je 13 letý pejsek na krátkých nožkách, hodný, přítulný a mazlivý. Bez problémů se dělí o místo na gauči s ostatními stařečky v útulku a s kočkami taky nemá problém. Spokojeně si šmejdí po zahradě a je velmi šťastný. Konečně žije na stará kolínka důstojný život. Hygienu se teprve učí. Člověk mu nemůže mít za zlé, když se doma stane malá nehoda. Chce to trpělivost a ono to půjde. 

Boreček je vhodným parťákem pro starší lidičky, ideálně do domku se zahradou ale bydlením uvnitř. Bude to parťák jako hrom pro všechny, kteří po něm nebudou chtít žádné sportovní výkony. Boreček preferuje klid, pohodu, dobrou baštu a hodně mazlení. A takto bude spokojený. 

Volat nebo mailovat můžete Lena Čtvrtníčková do 1plyšový útulek z.s. u Brna na číslo 602 733 981 

E mail: kalendar2018@seznam.cz