Mustache

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Mustache je velký mohutný pes kolem 4 let věku.
Ma jeden problém, že nesnese psy samce. Hodně po nich jde.
Pracujeme na tom, ale nyní je vhodný spíše jako jedinacek někam na vesnici a chození do přírody. Je třeba mít dobře zajištěný plot. U nás neutika, ale kdyby se mu to někdo povedlo, bude celkem malér.
Jinak je k lidem úplně milius a věrný pes třeba pro staršího pána. Když bude mít zahradu, nemusí chodit vůbec na procházky. Není na to úplně zvykly a nechybí mu to. Je to domácí typ :=)
Protože jeho adopce bude spíše zazrak, hledáme pro nej také sponzora, který by ho měsíčně podporoval. Jakákoliv pomoc pro něj bude velkou pomocí!

At už byste jej rádi podpořili na dálku, nebo si jej adoptovali, napište nám prosím na náš kontaktní email denisa.tlapka@seznam.cz

Pokud máte zájem o adopci, připojte prosím informace o sobě a Vašich zkušenostech. Například odkud jste, v jakém prostředí bydlíte (baráček/byt, město/vesnice), jestli máte děti, psy, další zvířata, jaký je Váš denní režim, představa o volném čase, zda máte nějaké zkušenosti se zvířaty, jakou máte představu o tom, co bude pes dělat - kámoš, sport, práce apod. Je to důležité pro to, abychom psa dopředu neposílali do prostředí, které mu nebude vyhovovat a s potřebami majitelů si nebude sedět. Moc nám záleží na tom, aby naši svěřenci byli spokojení.

Děkujeme Vám za tohoto pejska, i za všechny další bytosti, kterým můžeme díky Vám pomáhat!